STUDENI 2002,
30.11.2002. - I kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
PROSINAC 2002,
07.12.2002. - 1. kolo Božicni turnir - zracna puška, mlade i starije kategorije (Dubrava)
14.12.2002. - II kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
15.12.2002. - 2. kolo Božicni turnir - zracna puška, mlade i starije kategorije (Dubrava)
21.12.2002. - finale Božicnog turnira - zracna puška, mlade i starije kategorije (Dubrava)
SIJEČANJ 2003,
11.01.2003. - 1. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
12.01.2003. - 1. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Vrbovec)
18.01.2003. - III kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
18.01.2003. - 2. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
19.01.2003. - 2. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Dubrava)
25.01.2003. - 3. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
26.01.2003. - 3. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Vrbovec)
VELJAČA 2002,
01.02.2003. - IV kolo hrvatske lige - nacionalni program
01.02.2003. - 4. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
02.02.2003. - 4. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Dubrava)
08.02.2003. - 5. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
09.02.2003. - 5. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Vrbovec)
15.02.2003. - SISŠ - prvenstvo županije, ucenici i ucenice - ZP. (Velika Gorica)
15.02.2003. - V kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
15.02.2003. - 6. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
16.02.2003. - 6. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Dubrava)
22.02.2003. - 7. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
23.02.2003. - 7. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Vrbovec)
OŽUJAK 2003,
01.03.2003. - VI kolo hrvatske lige - nacionalni progam (Dubrava)
01.03.2003. - 8. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
02.03.2003. - 8. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Dubrava)
09.03.2003. - Meduopcinsko prvenstvo - ZP. sve kategorije (Dubrava)
15.03.2003. - VII kolo hrvatske lige - nacionalni program (zajednicko) - KARLOVAC
15.03.2003. - 9. kolo opcinske lige ZP - ml.kadeti, ml.kadetkinje (Dubrava)
16.03.2003. - 9. kolo meduopcinske lige ZP - sve kategorije (Vrbovec)
22.03.2003. - Prvenstvo županije - kadeti, kadetkinje - ZP. (Dubrava)
23.03.2003. - Prvenstvo županije – juniori, juniorke - ZP. (Dubrava)
25.03.2003. - SIOŠ - prvenstvo županije, ucenici i ucenice - ZP. (Dubrava)
29.03.2003. - 8. GöTZIS HALLENTURNIER - samostrel field - 18 metara (AUT)
30.03.2003. - 5. Memorijalni turnir "PETAR VEŠLIGAJ" - kadeti, kadetkinje - ZP (Dubrava)
30.03.2003. - Prvenstvo županije - seniori, seniorke - ZP. (Vrbovec)
TRAVANJ 2003.
05.-06.04.2003. - Prvenstvo Hrvatske - ZP - kadeti, kadetkinje, juniori i juniorke - OSIJEK
27.04.2003. - Prvenstvo Hrvatske - seniori, seniorke - ZP - BJELOVAR
SVIBANJ 2003,
25.05.2003. - Kriterijski turnir - (field-IR900) - Ivanicgrad - IZBORNO za Ennigerloh
29.05.-01.06.2003. - Euro cup (samostrel field i match ) - Burgdorf , Switzerland (SUI)
LIPANJ 2003,
06-08.06.2003. - Euro cup - (samostrel field) - Ennigerloh - ( Germany ) –reprezentacija
14-15.06.2003. - 6. kup Dubrave - (samostrel field) - (Dubrava)
SRPANJ 2003,
12-13.07.2003. – Prvenstvo Slovenije, Leskovec (SLO)
24-27.07.2003. - Euro cup - (samostrel field i match ) - Frankfurt/M, Germany (GER)
KOLOVOZ 2003,
01-03.08.2003. – Euro cup - Bohemia cup - (field) - Otrokovice - (Ceška)
22-24.08.2003. - 9. Prvenstvo Hrvatske - (field) - SKRAD
05-06.07.2003. - 8. Croatia cup - (field) – Ivanicgrad, Hrvatska – (CRO)
RUJAN 2003,
31.08.2003. - Prvenstva Županija - vojnicka puška - 7,9 i 7,62 mm.
09-14.09.2003. - 12 th WORLD CHAMPIONSHIPS (match) - Zwevegem , Belgium (BEL)
13-14.09.2003. - Prvenstvo Hrvatske - vojnicka puška
20.09.2003. – 18 metara (4x30) – Indoor – (field) – Rijeka , Požega, Ivanic Grad ??? – 1. IZBORNO ZA EP
LISTOPAD 2003,
04.10.2003.– 18 metara (4x30) – Indoor – (field) – Krško, (Slovenija) - 2. IZBORNO ZA EP
05.10.2003. - Kup "Spin Valis", ZP - Požega
12.10.2003. - 38. "Trofej Moslavine" MK-puška 20 L., organizator SD “Cesma” Bjelovar
19.10.2003.– 18 metara (4x30) – 1. “Indoor Dubrava open – Croatia ” - (field) – (Vrbovec) – 3. IZBORNO ZA EP
STUDENI 2003,
01.11.2003. - I kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
06-09.11.2003. - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS FIELD - INDOOR - Kortrijk , Belgium (BEL)
15.11.2002. - II kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
29.11.2002. - III kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
PROSINAC 2003,
06.12.2003. - I kolo Božicni turnir - zracna puška, mlade i starije kategorije (Dubrava)
13.12.2003. - IV kolo hrvatske lige - nacionalni program (Dubrava)
13.12.2003. - II kolo Božicni turnir - zracna puška, mlade i starije kategorije (Dubrava)
20.12.2003. - finale Božicnog turnira - zracna puška, mlade i starije kategorije (Dubrava)