SAMOSTREL FIELD - 9. PRVENSTVO HRVATSKE, DUBRAVA - 07.04.2013. DVORANA, 18 M.
<Naslovnica>

U Dubravi je 07.04.2013. održano 9. dvoransko prvenstvo Hrvatske u gadanju field samostrelom u muškoj ženskoj i juniorskoj kategoriji te ekipno. Ekipni prvaci države su strijelci SD "Dubrava 1094" ispred strijelaca PGSD Zagreb, a treći su strijelci GSD "Požega". Državni prvak u muškoj kategoriji je Domagoj Pereglin (SD "Dubrava 1094") ispred Andreja Krstinića (ŠSK "DUB" Malinska) i Krunoslava Vukelića (GSD Požega 1871). U ženskoj konkurenciji prvo mjesto iz prošle godine je obranila Nikolina Krivanek (PGSD Zagreb) ispred Tihane Odlešić (SD Dubrava 1094) i Maje Grdiša (SK "Požega"). Juniorska državna prvakinja je Valentina Pereglin (SD Dubrava 1094) ispred Marijana Kajfeša (SD Dubrava 1094) i Ivana Kelečića (PGSD "Zagreb"). Domagoj Pereglin izjednačio je 4 državna rekorda dok su Nikolina Krivanek, Andrej Krstinić, Branka Pereglin i Maja Grdiša izjednačili po jedan državni rekord, svaki u svojoj kategoriji. Državno prvenstvo proteklo je u odličnoj organizaciji SD "Dubrava 1094".

Foto album sa PH u Dubravi

Rezultati PH 2013 - bilten *pdf


Pojedinačno dame

POJEDINAČNO - SENIORKE
PL.
IME I PREZIME KLUB
1.S
2.S
3.S
4.S
MEČ
FIN.
UKUPNO
1. Nikolina Krivanek PGSD Zagreb 297 300 298 300 1.195   1.195
2. Tihana Odlešić Dubrava 1094 298 299 298 296 1.191   1.191
3. Maja Grdiša SK Požega 297 293 298 300 1.188   1.188
4. Branka Pereglin PGSD Zagreb 295 292 299 300 1.186   1.186
5. Sanja Komar PGSD Zagreb 291 299 296 298 1.184   1.184

 

Pojedinačno juniori

POJEDINAČNO - JUNIORI
PL.
IME I PREZIME KLUB
1.S
2.S
3.S
4.S
MEČ
FIN.
UKUPNO
1. Valentina Pereglin Dubrava 1094 299 297 298 297 1.191 100 1.291
2. Marijan Kajfeš Dubrava 1094 296 297 298 299 1.190 100 1.290
3. Ivan Kelečić PGSD Zagreb 296 298 299 298 1.191 98 1.289
4. Valentina Kozumplik Dubrava 1094 295 290 296 295 1.181 100 1.281
5. Luka Štrbenac Dubrava 1094 283 289 290 289 1.151 99 1.250
6. Antonijo Cvrtila ŠSK Dub Malinska 284 282 291 290 1.147 97 1.244
7. Donik Begaj ŠSK Dub Malinska 286 284 288 285 1.143 94 1.237
8. Ante Tomić SK Požega 244 245 255 263 1.007 84 1.091

 

Pojedinačno muški

POJEDINAČNO - SENIORI
PL. IME I PREZIME KLUB 1.S 2.S 3.S 4.S MEČ FIN. UKUPNO
1. Domagoj Pereglin Dubrava 1094 299 300 300 300 1.199 100 1.299
2. Andrej Krstinić Dub Malinska 299 300 300 296 1.195 99 1.294
3. Krunoslav Vukelić GSD Požega 1871 294 293 299 297 1.183 99 1.282
4. Jovan Malbašić GSD Požega 1871 299 295 296 284 1.174 97 1.271
5. Željko Tijan Dubrava 1094 292 292 295 295 1.174 97 1.271
6. Zoran Špoler GSD Požega 1871 292 291 296 294 1.173 95 1.268
7. Ivica Tomljanović SK Požega 293 293 289 291 1.166 94 1.260
8. Vedran Šperanda GSD Požega 1871 277 292 295 293 1.171 90 1.241
9. Hrvoje Mesić GSD Požega 1871 288 274 279 279 1.120   1.120

 

Ekipno:

8. PRVENSTVO HRVATSKE SAMOSTREL FIELD 18 m - EKIPNI POREDAK
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Domagoj Pereglin   599  
1.
Tihana Odlešić Dubrava 1094 597 1.792
Valentina Pereglin   596  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Nikolina Krivanek   597  
2.
Sanja Komar PGSD Zagreb 590 1.774
Branka Pereglin   587  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Zoran Špoler   583  
3.
Krunoslav Vukelić GSD Požega 1871 587 1.739
Vedran Šperanda   569  
     
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Andrej Krstinić   599  
4.
Antonijo Cvrtila ŠSK Dub Malinska 566 1.735
Donik Begaj   570  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Maja Grdiša   590  
5.
Ivica Tomljanović SK Požega 586 1.665
Ante Tomić   489