SAMOSTREL FIELD - 6. PRVENSTVO HRVATSKE, DUBRAVA - 28.03.2010. DVORANA, 18 M.
<Naslovnica>

U DUBRAVI je 28.03.2010. održano 6. dvoransko prvenstvo Hrvatske u gadanju field samostrelom u muškoj ženskoj i juniorskoj kategoriji te ekipno. Državni prvaci ekipno su strijelci PGSD "Zagreb", dok su pojedinačno prvaci: Maja Bosanac kod senorki, Andrej Krstinić kod seniora i Valentina Kozumplik kod juniora. Novi državni rekord na IR 1200+finale postavio je Andrej Krstinić sa 1.295 krugova, a izjednačili su državvne rekorde: Tihana Odlešić (seniorke) IR 300 sa 300 krugova, zatim Domagoj Pereglin (juniori i seniori) 300, Valentina Pereglin (junori i seniiorke) 300 i Andrej Krstinić (seniori) 300.
Inače je državno prvenstvo otvorila zamjenica načelniika općine Dubrava, gđa. Jasna Ferko, a uručivanje medalja pobjednicima izvršili su, uz predsjednika SD Dubrava 1094, gosp. Darka Hrastovca, Stjepan Martinčević i Branimir Katalenac, ljudi iz političkog života Dubrave.


Rezultati PH 2010 - bilten *pdf


Pojedinačno dame

POJEDINAČNO - SENIORKE
PL.
IME I PREZIME KLUB
1.S
2.S
3.S
4.S
MEČ
FIN.
UKUPNO
1. Maja Bosanac SK Požega 299 299 299 293 1.190 - 1.190
2. Valentina Pereglin Dubrava 1094 296 296 297 300 1.189 - 1.189
3. Nikolina Krivanek PGSD Zagreb 298 296 294 297 1.185 - 1.185
4. Tihana Odlešić Dubrava 1094 294 293 300 295 1.182 - 1.182
5. Branka Pereglin PGSD Zagreb 297 298 - - 595 - 595

 

Pojedinačno juniori

POJEDINAČNO - JUNIORI
PL.
IME I PREZIME KLUB
1.S
2.S
3.S
4.S
MEČ
FIN.
UKUPNO
1. Valentina Kozumplik PGSD Zagreb 297 296 294 294 1.181 99 1.280
2. Ivan Kelečić Dubrava 1094 291 293 288 292 1.164 100 1.264
3. Marijan Kajfeš Dubrava 1094 290 294 289 290 1.163 96 1.259
4. Gordan Brebrić SK Ivanić 290 291 288 290 1.159 97 1.256
5. Daniel Devčić SK Požega 287 288 290 278 1.143 96 1.239
6. Matija Frštek SK Ivanić 291 283 284 283 1.141 96 1.237
7. Ivana Fićković SK Požega 285 289 280 275 1.129 98 1.227
8. Marko Klak SK Ivanić 278 282 269 281 1.110 96 1.206
9. Valentino Duh SK Ivanić 263 273 279 289 1.104    
10. Tomislav Frštek SK Ivanić 268 283 269 275 1.096    
11. Ivan Maričević SK Požega 267 278 266 265 1.076    

 

Pojedinačno muški

POJEDINAČNO - SENIORI
PL. IME I PREZIME KLUB 1.S 2.S 3.S 4.S MEČ FIN. UKUPNO
1. Andrej Krstinić Dub Malinska 298 299 298 300 1.195 100 1.295
2. Domagoj Pereglin Dubrava 1094 297 299 299 300 1.195 99 1.294
3. Milenko Šaško SK Ivanić 297 296 298 299 1.190 99 1.289
4. Zoran Špoler GSD Požega 1871 298 298 296 293 1.188 98 1.286
5. Željko Tijan Dubrava 1094 292 296 296 298 1.182 99 1.281
6. Ivica Tomljanović SK Požega 296 293 295 283 1.167 99 1.266
7. Bogdan Nenadić Dub Malinska 294 288 290 294 1.166 97 1.263
8. Željko Duh SK Ivanić 291 290 292 292 1.165 92 1.257
9. Nediljko Vučetić Dub Malinska 288 288 288 293 1.157    
10. Zlatko Zelić SK Požega 259 266 273 275 1.073    

 

Ekipno:

6. PRVENSTVO HRVATSKE SAMOSTREL FIELD 18 m - EKIPNI POREDAK
  Ime i prezime klub/društvo
IR300
IR300
IR600
Ukupno
poredak
  Branka Pereglin   297 298 595  
1.
  Nikolina Krivanek PGSD Zagreb 298 296 594 1.782
  Valentina Kozumplik   297 296 593  
       
  Ime i prezime klub/društvo
IR300
IR300
IR600
Ukupno
poredak
  Domagoj Pereglin   297 299 596  
2.
  Željko Tijan Dubrava 1094 292 296 588 1.771.
  Tihana Odlešić   294 293 587  
       
  Ime i prezime klub/društvo
IR300
IR300
IR600
Ukupno
poredak
  Maja Bosanac   299 299 598  
3.
  Ivica Tomljanović SK Požega 296 293 589 1.761.
  Ivana Fićković   285 289 574  
         
  Ime i prezime klub/društvo
IR300
IR300
IR600
Ukupno
poredak
  Andrej Krstinić   298 299 597  
4.
  Nediljko Vučetić ŠSK Dub 288 288 576 1.755
  Bogdan Nenadić   294 288 582  
       
  Ime i prezime klub/društvo
IR300
IR300
IR600
Ukupno
poredak
  Gordan Brebrić   290 291 581  
5.
  Milenko Šaško SK Ivanić 297 296 593 1.755
  Željko Duh   291 290 581  

 



Otvorenje PH u dvorani na 18 m. /
Dubrava 2010.

Darko Hrastovec - predsjednik SD-a

Jasna Ferko - donačelnica općine Dubrava

Ekipno proglašenje;
1. PGSD Zagreb
2.Dubrava 1094
3. Požega

Juniori - pojedinačnno:
1: Valentina Kozumplik / PGSD Zagreb
2. Ivan Kelečić / Dubrava 1094
3. Marijan Kajfeš /Dubrava 1094

Seniori pojedinačno:
1. Andrej Krstinić / DUB Malinska
2. Domagoj Pereglin / Dubrava 1094
3. Milenko Šaško / Ivanić
Seniorke - pojedinačno:
1. Maja Bosanac / Požega
2. Valentina Pereglin / Dubrava 1094
3. Nikolina Krivanek / PGSD Zagreb


Juniori i Stjepan Martinčević


Seniori i Branimir Katalenac