SAMOSTREL FIELD - 17. PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE, SENIORKE, JUNIORE I KADETE, MALINSKA - 27. I 28.03.2021. DVORANA, 18 M.

<Naslovnica>

U Malinskoj je 27. i 28.03.2021. održano 17. dvoransko prvenstvo Hrvatske u gadanju field samostrelom u muškoj I ženskoj kategoriji te ekipno. Natjecanje je otvorio Načelnik općine Malinska, gosp. Robert Anton Kraljić. Seniorski ekipni prvaci države su strijelci SD "Dubrava 1094" ispred strijelaca SD "Veliko Trgovišće", a treći su bili strijelci domaćina ŠSK "DUB" iz Malinske. Državni prvak u muškoj kategoriji u disciplini "Classic" je Domagoj Pereglin iz SD "Dubrava 1094" ispred Martina Oborovečkog iz SD "Veliko Trgovišće" i Marijana Kajfeša iz SD "Dubrava 1094". U ženskoj konkurenciji iste disccipline državna prvakinja je postala Valentina Pereglin iz SD "Dubrava 1094" ispred Mihaele Oborovečki iz SD "Velko Trgovišće". Treće mjesto osvojile su sa potpuno indentičnim rezultatom Maja Grdiša (SK "Požega") i Karla Bartolović (SD "Veliko Trgovišće").
U disciplini "Match play" (u kojem strijelci gađaju međusobne mečeve) u muškoj konkurenciji pobjeda je također pripala Domagoju Pereglinu (SD "Dubrava 1094") koji je u finalu bio bolji od Martina Oborovečkog sa 5:1, dok je brončanu medalju osvojio Petar Blagec (SK "Ivanić") koji je pobijedio Željka Tijana (SD "Dubrava 1094") sa 5:1. U ženskoj konkurenciji u finalu su se susrele Valentina Pereglin (SD "Dubrava 1094" i Mihaela Oborovečki (SD "Veliko Trgovišće"). Pobjeda je pripala Valentini Pereglin sa 6:2, dok je za treće mjesto susret između Karle Bartolović (SD "Veliko Trgovišće") i Maje Grdiša (SK "Požega") završio pobjedom Karle Bartolović sa 6:2.

Juniorski ekipni prvaci države su strijelci SD "Veliko Trgovišće " ispred strijelaca SK "Ivanić", a treći su bili strijelci SD "Dubrava 1094 ". Državni prvak u jedinstvenoj juniorskoj kategoriji u disciplini "Classic" je Karla Bartolović (SD "Veliko Trgovišće" ispred Ive Popović-Gecan (SK "Ivanić") i Martine Milčetić iz ŠSK"DUB" Malinska . U kadetskoj konkurenciji iste disccipline državni prvak je postao Petar Blagec iz SK "Ivanić" ispred Frana Šteheca Sušaca iz SD "Dubrava 1094 ", a treće mjesto je osvojio Fran Županić iz SK "Predionica" Klanjec.
U disciplini "Match play" (u kojem strijelci gađaju međusobne mečeve) u juniorskoj konkurenciji pobjeda je pripala Karli Bartolović (SD "Dubrava 1094") koja je u finalu bila bolja od Martine Milčetić sa 6:4, dok je brončanu medalju osvojila Iva Popović-Gecan (SK "Ivanić") koja je pobijedila Valentinu Hoti (SD "Strijelac", Krušljevo Selo) sa 5:1. U kadetskoj konkurenciji u finalu su se susreli Petar Blagec (SK "Ivanić" i Fran Štehec Sušac (SD "Dubrava 1094 "). Pobjeda je pripala Petru Blagecu sa 6:4, dok je za treće mjesto susret između Stele Čuk (SD "Veliko trgovišće") i Eme Penezić (SK "Predionica" Klanjec) završio pobjedom Stele Čuk sa 6:0.



PH - 27.03.2021, rezultati - seniori/seniorke *pdf
PH - 28.03.2021, rezultati - kadeti/juniori *pdf

 

PH 18m 2021, foto album

     

Ekipni rezultati:

17. PRVENSTVO HRVATSKE SAMOSTREL FIELD 18 m - EKIPNI POREDAK - SENIORI
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Domagoj Pereglin   584  
1.
Valentina Pereglin Dubrava 1094 591 1.748
Marijan Kajfeš   573  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Martin Oborovečki   577  
2.
Mihaela Oborovečki SD Veliko Trgovišće 570 1.710
Karla Bartolović   563  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Andrej Krstinić   567  
3.
Donik Begaj ŠSK DUB, Malinska 548 1.649
Martina Milčetić   534  
     
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Iva Popović-Gecan   545  
4.
Petar Blagec SK Ivanić 561 1.609
Marko Tomić   503  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Josip Novosel   518  
5.
Afrodita Hoti SD Strijelac, K. Selo 467 1.470
Valentina Hoti   485  
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. PRVENSTVO HRVATSKE SAMOSTREL FIELD 18 m - EKIPNI POREDAK - JUNIORI
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Karla Bartolović   563  
1.
Petak Petra SD Veliko Trgovišće 546 1.650
Stela Čuk   541  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Iva Popović-Gecan   546  
2.
Petar Blagec SK Ivanić 568 1.606
Marko Tomić   492  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Fran Štehec Sušac   554  
3.
Leonard Domgjoni Dubrava 1094 523 1.589
Patrick Vuk   512  
   
Ime i prezime klub/društvo
IR600
Ukupno
poredak
Josip Novosel   508  
4.
Afrodita Hoti SD Strijelac, K. Selo 503 1.526
Valentina Hoti   515