15. EUROPA KUP - SAMOSTREL FIELD, SLAVONSKI BROD (HRVATSKA)
10-11.10.2020. DVORANA, 18 M. - ONLINE!!!

<Naslovnica>

U Donjoj Stubici je 11.10.2020. održan online 15. Europa kup u gađanju field samostrelom u šest kategorija. Ove godine natjecanje je održano u online formatu zbog poznatih razloga nemogućnosti putovanja zbog pandemije COVID-19.
Istovremeno su strijelci samostrelom u više gradova Češke i Rusije također održali natjecanje i svoje rezultate su poslali putem elektronske pošte organizatoru ovog natjecanja koji je prikupljene podatke obradio i postavio na ovoj stranici zajedno sa fotografijama i preslikama zapisnika svakog strijelca. Ukupno najbolji rezultat od 64 prijavljena strijelca zabilježila je Valentina Pereglin iz Hrvatske sa ukupno 583 kruga.
Klikom na prezime i ime strijelca možete pogledati njegov zapisnik, drugu metu i fotografiju.

Result list 2020. by category *pdf

 

No Competitor (CLICK !) Date of birth Team Cat. 1st IR300 2nd IR300 IR600 10
                       
1 PEREGLIN Valentina 23.12.1993. DUBRAVA 1094 (CRO) W 57 59 60 57 59 292 58 58 58 59 58 291 583 43
2 KORBAR Bohumil 18.10.1974. SK ŠZ PLUMLOV (CZE) M 58 59 57 58 57 289 58 57 59 57 60 291 580 40
3 SHABURIN Semen 26.11.2003. JADRDOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) C 58 59 58 60 58 293 57 56 60 57 57 287 580 40
4 KLIMOVA Olga 20.10.1977. SCHOR DOSAAF MOSCOW (RUS) W 57 58 58 56 59 288 58 59 57 59 58 291 579 40
5 OBOROVEČKI Mihaela 13.05.1996. VELIKO TRGOVIŠĆE (CRO) W 57 59 59 55 59 289 59 57 58 58 57 289 578 39
6 OBOROVEČKI Martin 07.10.1997. VELIKO TRGOVIŠĆE (CRO) M 58 60 58 54 58 288 57 58 58 58 57 288 576 37
7 SERGEEV Ilya 05.09.2002. KOLOMNA-KREMLIN (RUS) J 56 55 56 58 59 284 56 59 56 58 59 288 572 36
8 KAJFEŠ Marijan 27.10.1993. DUBRAVA 1094 (CRO) M 55 57 59 59 59 289 58
54
57 58 55 282 571 33
9 PEREGLIN Domagoj 12.11.1990. DUBRAVA 1094 (CRO) M 57 56 55 57 56 281 58 57 59 57 58 289 570 30
10 BOGACHUK Lolita 30.10.1997. SCHOR DOSAAF MOSCOW (RUS) W 57 56 57 57 58 285 56 57 58 55 57 283 568 30
11 TIJAN Željko 14.02.1961. DUBRAVA 1094 (CRO) SM 55 55 58 55 57 280 57 56 58 57 59 287 567 31
12 KOMAR Sanja 16.06.1973. PGSD Zagreb (CRO) W 57 56 56 57 56 282 55 56 58 57 58 284 566 27
13 SAVELEV Dmitriy 15.12.2004. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) C 55 57 55 57 57 281 59 56 56 57 55 283 564 27
14 ZHURAVLEVA Anna 22.10.1993. ROO OSTO MOSCOW (RUS) W 57 57 56 57 54 281 54 56 56 59 57 282 563 28
15 KUROCHKIN Mikhail 17.02.1971. DOSAAF MOSCOW (RUS) M 57 55 53 55 58 278 57 57 56 59 56 285 563 27
16 IVANENKO Inna 16.02.2004. KOLOMNA-KREMLIN (RUS) C 58 58 57 56 55 284 54 55 53 57 55 274 558 24
17 SHERBAKOV Semen 20.11.2000. KOLOMNA-KREMLIN (RUS) J 55 57 54 55 56 277 57 55 55 55 56 278 555 21
18 BLAGEC Petar 30.12.2003. IVANIĆ (CRO) C 56 57 56 56 56 281 54 54 56 54 56 274 555 20
19 YACHNEVSKIV Anatoly SSK DOSAAF TYUMEN (RUS) SM 57 54 55 54 55 275 58 50 58 58 56 280 555 14
20 ROMANENKO Pavel 21.08.1998. DOSAAF MOSCOW, RUSSIA J 56 55 54 52 55 272 57 55 54 56 56 278 550 18
21 BARTOLOVIĆ Karla 03.09.2002. VELIKO TRGOVIŠĆE (CRO) J 58 57 56 37 57 265 56 55 57 60 56 284 549 29
22 ALEKSANDROV Mihail 20.08.2000. KOLOMNA-KREMLIN (RUS) J 57 54 55 52 55 273 56 54 54 54 57 275 548 19
23 GUSEV Sergey 15.07.1974. ROO OSTO MOSCOW (RUS) M 53 53 54 55 57 272 54 57 56 55 54 276 548 17
24 GRUKAN Yaroslav 20.12.2000. SCHOR STRELA 84, MOSCOW (RUS) J 55 55 55 53 56 274 55 53 56 52 57 273 547 17
25 SECHKO Vladimir 04.08.1954. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) SM 50 53 54 57 58 272 54 54 55 53 58 274 546 10
26 SOKOLOVA Mariya 14.04.1996. ROO OSTO MOSCOW (RUS) W 50 51 55 56 58 270 55 55 54 55 56 275 545 17
27 BABINCEVA Alyona 22.02.2000. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) J 54 54 54 53 53 268 54 57 52 57 56 276 544 14
28 STRIGKO Alexey 15.05.2003. SCHOR DOSAAF MOSCOW (RUS) C 54 55 54 56 52 271 56 57 54 53 52 272 543 18
29 VISKOČIL Denis FALCON CROSSBOW PLUMLOV (CZE) C 55 54 51 55 54 269 51 57 54 56 56 274 543 19
30 BRONNIKOV Alexander 05.06.1984. ROO OSTO STRELA 84, MOSCOW (RUS) M 54 53 54 56 54 271 55 54 51 54 56 270 541 11
31 HYNKOVA Karolina 26.05.1997. SAVANA KLUB, KOSTELEC NA HANI (CZE) W 54 55 53 55 53 270 54 54 53 56 53 270 540 16
32 MASALSKII Sergey 23.07.2002. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) J 57 55 51 55 54 272 55 52 52 54 55 268 540 16
33 NEDELNIKOVA Jaroslava 20.03.1967. SAVANA KLUB, KOSTELEC NA HANI (CZE) SW 52 55 55 52 55 269 54 54 54 52 57 271 540 12
34 SOLODKOVA Dariya 15.05.2003. SCHOR SCHCOLA 1080 MOSCOW (RUS) C 55 53 53 56 57 274 53 56 52 53 52 266 540 12
35 PENEZIĆ Ema 11.01.2007. PREDIONICA (CRO) C 52 54 54 53 55 268 52 53 56 54 55 270 538 10
36 ŽUPANIĆ Fran 16.11.2005. PREDIONICA (CRO) C 56 51 56 55 50 268 54 53 56 54 53 270 538 15
37 GALOIĆ Darko 28.03.1981. STRIJELAC (CRO) M 53 54 54 55 55 271 55 54 53 55 50 267 538 15
38 NEDELNIK Josef 14.07.1966. SAVANA KLUB, KOSTELEC NA HANI (CZE) SM 45 53 55 56 56 265 55 54 53 55 55 272 537 16
39 DENISOVA Sofia 20.12.2002. KOLOMNA-KREMLIN (RUS) C 54 51 55 52 56 268 54 54 50 55 55 268 536 13
40 AFANASIEVA Anastasiya 26.04.2002. SCHOR ROO OSTO, MOSCOW (RUS) J 54 53 52 52 52 263 53 55 56 54 55 273 536 11
41 PETAK Petra 11.05.2005. VELIKO TRGOVIŠĆE (CRO) C 56 50 53 56 52 267 54 56 52 53 53 268 535 13
42 KSENOFONTOVA Anastasiya 19.10.2003. SCHOR SCHCOLA 1080 MOSCOW (RUS) C 51 55 53 53 54 266 50 54 54 55 55 268 534 14
43 POPOV Andrey 24.07.2005. SCHOR DOSAAF MOSCOW (RUS) C 57 51 51 52 56 267 53 54 51 54 55 267 534 12
44 NOVOSEL Josip 15.10.1999. STRIJELAC (CRO) J 50 48 50 52 56 256 56 53 53 57 58 277 533 20
45 ČUK Stela 08.12.2006. VELIKO TRGOVIŠĆE (CRO) C 53 52 55 51 53 264 52 51 55 53 56 267 531 8
46 SAMOTAEVA Violetta 05.11.1997. SCHOR DOSAAF MOSCOW (RUS) J 50 51 56 52 59 268 50 54 51 55 52 262 530 15
47 KHVIIUZOVA Alina 11.04.2002. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) J 54 54 51 52 55 266 54 52 52 53 53 264 530 13
48 ŠTEHEC SUŠAC Fran 29.03.2007. DUBRAVA 1094 (CRO) C 53 53 54 53 54 267 54 49 54 52 53 262 529 7
49 BABORAK Lukaš SK ŠZ PLUMLOV (CZE) J 55 50 49 49 50 253 55 56 52 57 52 272 525 12
50 POPOVIĆ-GECAN Iva 20.07.2001. IVANIĆ (CRO) J 52 53 58 51 51 265 46 52 53 56 52 259 524 16
51 KRATOCHVILA Pavel SK ŠZ PLUMLOV (CZE) C 53 54 53 55 52 267 52 48 49 54 53 256 523 8
52 SOKOLOVA Elizaveta 26.08.2000. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) J 50 55 53 50 53 261 48 54 49 54 55 260 521 11
53 SHRAIBER Irina 16.09.2005. SCHOR ROO OSTO, MOSCOW (RUS) C 51 48 51 51 53 254 52 52 56 54 53 267 521 8
54 KABARDINA Mariana 04.08.1985. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) W 53 50 54 45 45 247 55 51 54 54 56 270 517 16
55 CHEHONIN Dmitriy 10.06.2005. KOLOMNA-KREMLIN (RUS) C 48 51 53 49 53 254 52 52 52 50 53 259 513 7
56 VYMOLOVA Blanka 20.06.2001. SK ŠZ PLUMLOV (CZE) J 47 50 50 49 49 245 48 54 53 52 53 260 505 7
57 HOTI Valentina 10.02.2003. STRIJELAC (CRO) C 48 44 52 51 51 246 53 54 50 49 46 252 498 6
58 GAŠPAROVIĆ Ema 16.04.2006. IVANIĆ (CRO) C 51 52 49 51 53 256 51 46 52 45 47 241 497 7
59 VUK Patrick 13.03.2006. DUBRAVA 1094 (CRO) C 44 44 49 51 49 237 50 52 51 53 51 257 494 4
60 BUKAL Vid 03.06.2005. IVANIĆ (CRO) C 42 51 47 44 45 229 46 49 49 51 49 244 473 4
61 LEBEDENKO Angelina 15.09.2004. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) C 51 50 43 44 51 239 49 44 46 47 44 230 469 5
62 DOMGJONI Leonard 11.08.2006. DUBRAVA 1094 (CRO) C 48 43 49 47 47 234 41 47 46 47 50 231 465 0
63 PONOMAREV Aleksandr 29.11.1958. DOSAAF ST. PETERSBURG (RUS) SM 51 49 44 38 46 228 49 33 43 45 44 214 442 3
64 ČUKMAN Antonela 05.11.2001. IVANIĆ (CRO) J 40 38 39 44 42 203 38 0 0 0 0 38 241 0


Zajednička fotografija strijelaca Hrvatske na 15. online Europa kupu 2020. u Donjoj Stubici.