3. EUROPA KUP - SAMOSTREL FIELD, SLAVONSKI BROD (CROATIA)
08-09.11.2008. DVORANA, 18 M.

<Naslovnica>
Sljedeća>







U Slavonskom Brodu se od 07-09.11.2008. održao 3. po redu Europa kup u gađanju field samostrelom u tri kategorije. Sudjelovali su strijelci iz Mađarske, Rusije i Hrvatske uz posebno veliki trud organizatora, poglavito Željka Tijana koji je sa velikim uloženim trudom i ove godine doprinio ugodnom i lijepom boravku svih sudionika natjecanja na ovom natjecanju. Drugom danu natjecanja nazočio je i generalni tajnik IAU, gospodin Charles Mechin iz Francuske koji je i nazočio proglašenju najboljih nakon dva dana natjecanja.

Result list 2007.

Result list 2008.

Report Charles Mechin (FRA)








Ukupni rezultati natjecanja / Competition result - INDOOR 18 m.

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2+3+4 Finale Sveukupno
RK.
SURNAME & NAME K
COUNTRY/ CLUB
1st match 2nd match 3rd match 4th match Total 1+2+3+4 Finale Sum total
1. DAN
2. DAN
 
1.
Pereglin Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
300
298
298
300
1.196
97
1.293
2.
Krastinić Andrej
M
Croatia / ŠSK "Dub" Malinska
299
299
298
295
1.191
100
1.291
3.
Pereglin Branka
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
299
300
293
298
1.190
100
1.290
4.
Krivanek Nikolina
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
299
297
297
297
1.190
98
1.288
5.
Pereglin Valentina
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
296
298
298
297
1.189
/
/
6.
Komar Sanja
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
298
299
295
296
1.188
100
1.288
7.
Tijan Željko
M
Croatia / SD "Dubrava 1094"
297
298
295
296
1.186
100
1.286
8.
Mantsurova Linda W Russia
294
299
297
295
1.185
99
1.284
9.
Odlešić Tihana
W
Croatia / SD "Dubrava 1094"
297
296
295
297
1.185
99
1.284
10.
Špoler Zoran
M
Croatia / GSD Požega 1871
295
299
295
294
1.183
11.
Liber Vladislav M Russia
294
297
294
291
1.176
12.
Bosanac Maja
J
Croatia / SK "Požega"
290
295
291
294
1.170
13.
Kothukova Tamara W Russia
289
293
291
294
1.167
14.
Tomljanović Ivica
M
Croatia / SK "Požega"
289
291
288
291
1.159
15.
Fićković Ivana
J
Croatia / SK "Požega"
288
294
282
280
1.144
16.
Fićković Evica
J
Croatia / SK "Požega"
281
287
285
290

1.143

17.
Matrai Ištvan
M
Hungary
282
280
286
287
1.135
18.
Kajfeš Marijan
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
288
280
283
279
1.130
19.
Nenadić Bogdan
J
Croatia / ŠSK "Dub" Malinska
280
256
289
290
1.115
20.
Župan Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
276
284
270
278
1.108
21.
Zelić Zlatko
M
Croatia / SK "Požega"
232
255
233
245
965


Pojedinačno juniori / Juniors individualy

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2    
1. DAN
2. DAN
 
1.
Pereglin Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
300
298
298
300
1.196
   
2.
Pereglin Valentina
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
296
298
298
297
1.189
   
3.
Bosanac Maja
J
Croatia / SK "Požega"
290
295
291
294
1.170
   
4.
Fićković Ivana
J
Croatia / SK "Požega"
288
294
282
280
1.144
   
5.
Fićković Evica
J
Croatia / SK "Požega"
281
287
285
290

1.143

   
6.
Kajfeš Marijan
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
288
280
283
279
1.130
   
7.
Nenadić Bogdan
J
Croatia / ŠSK "Dub" Malinska
280
256
289
290
1.115
   
8.
Župan Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
276
284
270
278
1.108
   


Pojedinačno dame / Ladies individualy

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2    
1. DAN
2. DAN
 
1.
Pereglin Branka
W
Croatia
299
300
293
298
1.190
   
2.
Krivanek Nikolina
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
299
297
297
297
1.190
   
3.
Komar Sanja
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
298
299
295
296
1.188
   
4.
Odlešić Tihana
W
Croatia / SD "Dubrava 1094"
297
296
295
297
1.185
   
5.
Linda Mantsurova
W
Russia
294
299
297
295
1.185
   
6.
Tamara Kothukova
W
Russia
289
293
291
294
1.167
   


Pojedinačno muški / Men individualy

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2    
1. DAN
2. DAN
 
1.
Krastinić Andrej
M
Croatia / ŠSK "Dub" Malinska
299
299
298
295
1.191
   
2.
Tijan Željko
M
Croatia / SD "Dubrava 1094"
297
298
295
296
1.186
   
3.
Špoler Zoran
M
Croatia / GSD Požega 1871
295
299
295
294
1.183
   
4.
Liber Vladislav
M
Russia
294
297
294
291
1.176
   
5.
Tomljanović Ivica
M
Croatia / SK "Požega"
289
291
288
291
1.159
   
6.
Matrai Istvan
M
Hungary
282
280
286
287
1.135
   
7.
Zelić Zlatko
M
Croatia / SK "Požega"
232
255
233
245
965
   


Finale po rezultatu / Extra final

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2+3+4 Finale Sveukupno
RK.
SURNAME & NAME K
COUNTRY/ CLUB
1st match 2nd match 3rd match 4th match Total 1+2+3+4 Finale Sum total
1. DAN
2. DAN
 
1.
Pereglin Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
300
298
298
300
1.196
97
1.293
2.
Krastinić Andrej
M
Croatia / ŠSK "Dub" Malinska
299
299
298
295
1.191
100
1.291
3.
Pereglin Branka
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
299
300
293
298
1.190
100
1.290
4.
Krivanek Nikolina
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
299
297
297
297
1.190
98
1.288
5.
Komar Sanja
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
298
299
295
296
1.188
100
1.288
6.
Tijan Željko
M
Croatia / SD "Dubrava 1094"
297
298
295
296
1.186
100
1.286
7.
Mantsurova Linda W Russia
294
299
297
295
1.185
99
1.284
8.
Odlešić Tihana
W
Croatia / SD "Dubrava 1094"
297
296
295
297
1.185
99
1.284

 

Ekipno / Teams

PL. EKIPA / ZEMLJA
UKUPNO IR 600
1.
PGSD "Zagreb" / Croatia
1.792
2.
SD "Dubrava" / Croatia
1.787
3.
Croatia
1.785
4.
Russia
1.766
5.
SK "Požega" / Croatia
1.735
6.
Croatia / juniors
1.664