MEĐUNARODNO PRVENSTVO HRVATSKE - SAMOSTREL FIELD, SLAVONSKI BROD
10-11.11.2007. DVORANA, 18 M.

<Naslovnica>







U Slavonskom Brodu je održano 2. po redu međunarodno prvenstvo pod imenom Europa kup u gađanju field samostrelom u tri kategorije. Kod žena je pobijedila Branka Pereglin sa ukupno najboljim rezultatom natjecanja što joj je donijelo 2. puta za redom prijelazni pehar i posebni dar organizatora. Kod juniora je bio najbolji Domagoj Pereglin, a kod muških je pobijedio Francuz Christoffel Pascal i to nakon raspucavanja tek u 14. hicu kada je drugoplasirani Andrej Krstinić pogodio 9. Ekipno su prvo mjesto osvojili Francuzi ispred Hrvata i SD "Dubrava 1094". Sudjelovali su strijelci iz Francuske, Austrije i Hrvatske uz posebno veliki trud organizatora, poglavito Željka Tijana koji je sa velikim uloženim trudom doprinio ugodnom i lijepom boravku svih sudionika natjecanja na ovom natjecanju.

Result list

Ukupni rezultati natjecanja:

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Pereglin Branka
W
Croatia
299
298
299
299
1195
100
1295
2.
Pereglin Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
300
299
296
296
1191
100
1291
3.
Christoffel Pascal
M
France
298
296
299
298
1191
99
1290
4.
Krastinić Andrej
M
Croatia
296
296
299
300
1191
99
1290
5.
Carlot Didier
M
France
299
298
298
298
1193
96
1289
6.
Bonneau Pierre
J
France
294
299
298
298
1189
100
1289
7.
Krivanek Nikolina
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
293
300
295
297
1185
100
1285
8.
Pereglin Valentina
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
295
293
299
298
1185
93
1285
9.
Špoler Zoran
M
Croatia / GSD Požega 1871
294
297
295
297
1183
0
1183
10.
Tijan Željko
M
Croatia
294
295
297
297
1183
0
1183
11.
Guillaume Florent
J
France
295
298
295
293
1181
0
1181
12.
Brulet Jean-Michel
M
France
295
296
294
291
1176
0
1176
13.
Tomljanović Ivica
M
Croatia / SK "Požega"
293
292
294
294
1173
0
1173
14.
Odlešić Tihana
W
Croatia / SD "Dubrava 1094"
286
291
296
296
1169
0
1169
15.
Bosanac Maja
J
Croatia / SK "Požega"
294
293
288
292
1167
0
1167
16.
Belobrajdić Goran
M
Croatia / SK "Ivanić"
289
291
291
290
1161
0
1161
17.
Weinold Emil
M
Austria / FAC Götzis
276
292
287
287
1142
0
1142
18.
Župan Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
283
282
267
279
1111
0
1111
19.
Fićković Evica
J
Croatia / SK "Požega"
263
280
279
283
1105
0
1105
20.
Fićković Ivana
J
Croatia / SK "Požega"
237
266
268
270
1041
0
1041
21.
Zelić Zlatko
M
Croatia / SK "Požega"
214
219
234
235
902
0
902


Pojedinačno juniori:

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Pereglin Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
300
299
296
296
1191
100
1291
2.
Bonneau Pierre
J
France
294
299
298
298
1189
100
1289
3.
Pereglin Valentina
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
295
293
299
298
1185
93
1285
4.
Guillaume Florent
J
France
295
298
295
293
1181
0
1181
5.
Bosanac Maja
J
Croatia / SK "Požega"
294
293
288
292
1167
0
1167
6.
Župan Domagoj
J
Croatia / SD "Dubrava 1094"
283
282
267
279
1111
0
1111
7.
Fićković Evica
J
Croatia / SK "Požega"
263
280
279
283
1105
0
1105
8.
Fićković Ivana
J
Croatia / SK "Požega"
237
266
268
270
1041
0
1041


Pojedinačno dame:

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Pereglin Branka
W
Croatia
299
298
299
299
1195
100
1295
2.
Krivanek Nikolina
W
Croatia / PGSD "Zagreb"
293
300
295
297
1185
100
1285
3.
Odlešić Tihana
W
Croatia / SD "Dubrava 1094"
286
291
296
296
1169
0
1169


Pojedinačno muški:

PL.
PREZIME I IME K
ZEMLJA / KLUB
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Christoffel Pascal
M
France
298
296
299
298
1191
99
1290
2.
Krastinić Andrej
M
Croatia
296
296
299
300
1191
99
1290
3.
Carlot Didier
M
France
299
298
298
298
1193
96
1289
4.
Špoler Zoran
M
Croatia / GSD Požega 1871
294
297
295
297
1183
0
1183
5.
Tijan Željko
M
Croatia
294
295
297
297
1183
0
1183
6.
Brulet Jean-Michel
M
France
295
296
294
291
1176
0
1176
7.
Tomljanović Ivica
M
Croatia / SK "Požega"
293
292
294
294
1173
0
1173
8.
Belobrajdić Goran
M
Croatia / SK "Ivanić"
289
291
291
290
1161
0
1161
9.
Weinold Emil
M
Austria / FAC Götzis
276
292
287
287
1142
0
1142
10.
Zelić Zlatko
M
Croatia / SK "Požega"
214
219
234
235
902
0
902

 

Ekipno:

PL. EKIPA / ZEMLJA UKUPNO
1.
FRANCUSKA
1.782
2.
HRVATSKA 1.778
3.
SD "DUBRAVA 1094" - DUBRAVA (CRO)
1.764
4.
SK "POŽEGA" POŽEGA (CRO)
1.716


Svečanost otvorenja

Svečanost otvorenja

Linija gađanja u teniskom centru

Finale 8 najboljih po rezultatu

Semafor sa obradom

Banket

Banket

Domagoj Pereglin proslavio 17. rođendan

Ekipno

Juniori - pojedinačno

Seniori - pojedinačno

Branka Pereglin - ukupna pobjednica