MEĐUNARODNO PRVENSTVO HRVATSKE - SAMOSTREL FIELD, SLAVONSKI BROD
11-12.11.2006. DVORANA, 18 M.

<Naslovnica>








U Slavonskom Brodu je održano međunarodno prvenstvo Hrvatske u gađanju field samostrelom u tri kategorije. Kod žena je pobijedila Branka Pereglin sa ukupno najboljim rezultatom natjecanja što joj je donijelo prijelazni pehar i posebni dar organizatora. Kod juniora je bio najbolji Domagoj Pereglin koji je na natjecanju proslavio 16. rođendan, a kod muških je pobijedio Željko Tijan i to u raspucavanju protiv Branka Pereglina koji je odgađao najslabije finale u karijeri (96). Ekipno su uvjerljivo prvi strijelci SD "Dubrava 1094" sa rezultatom koji je bolji od državnog rekorda. Sudjelovali su strijelci iz Češke, Njemačke i Hrvatske uz posebno veliki trud organizatora, poglavito Željka Tijana koji je sa velikim uloženim trudom doprinio ugodnom i lijepom boravku svih sudionika natjecanja na ovom natjecanju.

<< Galerija slika sa natjecanja >>

 

Ukupni rezultati natjecanja:

PL.
PREZIME I IME
KLUB / ZEMLJA
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Pereglin Branka SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
298
299
299
297
1193
100
1293
2.
Pereglin Domagoj SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
295
298
299
299
1191
100
1291
3.
Krivanek Nikolina PGSD "Zagreb" (CRO)
299
295
298
298
1190
100
1290
4.
Tijan Željko SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
298
296
298
299
1191
99
1290
5.
Pereglin Branko SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
299
298
298
299
1194
96
1290
6.
Komar Sanja PGSD "Zagreb" (CRO)
297
293
298
297
1185
98
1283
7.
Špoler Zoran GSD Požega 1871 (CRO)
296
295
298
293
1182
99
1281
8.
Bosanac Milena SK "Požega" (CRO)
295
295
294
298
1182
98
1280
9.
Metz Barbara SV Hüttenthal (GER)
294
297
295
292
1178
99
1277
10.
Belobrajdić Goran SK "Ivanić" Ivanić Grad (CRO)
289
292
292
294
1167
96
1263
11.
Šaško Milenko SK "Ivanić" Ivanić Grad (CRO)
294
282
291
297
1164
98
1262
12.
Odlešić Tihana SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
293
285
285
293
1156
97
1253
13.
Tomljanović Ivica SK "Požega" (CRO)
284
279
290
295
1148
98
1246
14.
Bosanac Maja SK "Požega" (CRO)
289
283
287
286
1145
98
1243
15.
Kaszonyiová Aja Otrokovice (CZE)
288
282
290
287
1147
94
1241
16.
Župan Domagoj SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
278
279
282
270
1109
88
1197
17.
Bessert Hans-Joachim SV Hüttenthal (GER)
289
294
288
290
1161
0
1161
18.
Žatecký Ladislav Otrokovice (CZE)
293
291
288
287
1159
0
1159
19.
Bessert Gabi SV Hüttenthal (GER)
270
277
274
280
1101
0
1101
20.
Kaszonyi Pavel Otrokovice (CZE)
263
267
281
276
1087
0
1087


Pojedinačno juniori:

PL.
PREZIME I IME
KLUB / ZEMLJA
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Pereglin Domagoj SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
295
298
299
299
1191
100
1291
2.
Bosanac Milena SK "Požega" (CRO)
295
295
294
298
1182
98
1280
3.
Bosanac Maja SK "Požega" (CRO)
289
283
287
286
1145
98
1243
4.
Župan Domagoj SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
278
279
282
270
1109
88
1197


Pojedinačno dame:

PL.
PREZIME I IME
KLUB / ZEMLJA
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Pereglin Branka SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
298
299
299
297
1193
100
1293
2.
Krivanek Nikolina PGSD "Zagreb" (CRO)
299
295
298
298
1190
100
1290
3.
Komar Sanja PGSD "Zagreb" (CRO)
297
293
298
297
1185
98
1283
4.
Metz Barbara SV Hüttenthal (GER)
294
297
295
292
1178
99
1277
5.
Odlešić Tihana SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
293
285
285
293
1156
97
1253
6.
Kaszonyiová Aja Otrokovice (CZE)
288
282
290
287
1147
94
1241
7.
Bessert Gabi SV Hüttenthal (GER)
270
277
274
280
1101
0
1101


Pojedinačno muški:

PL.
PREZIME I IME
KLUB / ZEMLJA
1. meč 2. meč 3. meč 4. meč Ukupno1+2 Finale Sveukupno
1.
Tijan Željko SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
298
296
298
299
1191
99
1290
2.
Pereglin Branko SD "Dubrava 1094" Dubrava (CRO)
299
298
298
299
1194
96
1290
3.
Špoler Zoran GSD Požega 1871 (CRO)
296
295
298
293
1182
99
1281
4.
Belobrajdić Goran SK "Ivanić" Ivanić Grad (CRO)
289
292
292
294
1167
96
1263
5.
Šaško Milenko SK "Ivanić" Ivanić Grad (CRO)
294
282
291
297
1164
98
1262
6.
Tomljanović Ivica SK "Požega" (CRO)
284
279
290
295
1148
98
1246
7.
Bessert Hans-Joachim SV Hüttenthal (GER)
289
294
288
290
1161
0
1161
8.
Žatecký Ladislav Otrokovice (CZE)
293
291
288
287
1159
0
1159
9.
Kaszonyi Pavel Otrokovice (CZE)
263
267
281
276
1087
0
1087

 

Ekipno:

PL. EKIPA / ZEMLJA UKUPNO
1.
SD "DUBRAVA 1094" - "A" - DUBRAVA (CRO)
1.784
2.
SD "DUBRAVA 1094" - "B" - DUBRAVA (CRO)
1.732
3.
SK "POŽEGA" POŽEGA (CRO)
1.725
4.
SV "HÜTTENTHAL" HÜTTENTHAL (GER)
1.721
5.
SK "OTROKOVICE" OTROKOVICE (CZE)
1.684



Svečanost otvorenja


Druženje sa strijelcima


Domagoj je proslavio 16. rođendan

Banket uz glazbu

Linija gađanja u teniskom centru

Linija meta

Medalje i pehari

Ekipno proglašenje

Branka Pereglin - ukupna pobjednica

Branka sa sponzorom prijelaznog pehara

Juniori - pojedinačno

Dame pojedinačno