<Prethodna
U Ivanić Gradu je održan 13. Croatia kup samostrelom field od 20-22.06.2008. godine u kategoriji juniora, dama i gospode kao i u ekipnoj konkurenciji. Sudjelovali su strijelci iz Francuske, Češke i domaćina Hrvatske. Prvi i drugi dan vrijeme je bilo naklonjeno strijelcima, bez vjetra ali izuzetno vruće pa su najspremniji i najiskusniji odradili oba dana u visokom ritmu. Kod žena je pobijedila Nikolina Krivanek, kod juniora je uvjerljivo prva bila Maja Bosanac, a kod muških se na prvo mjesto probio Francuz Pascal Christoffel koji je u finalu odgađao 99 krugova i po drugi puta za redom ostvario pobjedu u Ivanić Gradu. Ekipno je uvjerljivo pobijedila (ženska) ekipa Hrvatske "B" (Branka Pereglin, Sanja Komar i Nikolina Krivanek) dok su drugo mjesto osvojili Francuzi, a treće (muška) ekipa Hrvatske "A". Natjecanje je ujedno bilo posljednje, 3. izborno za sastav reprezentacije za predstojeće prvenstvo svijeta u Švicarskoj (Weinfelden) od 07-14.07.2008. Tablica kvalifikacija nalazi se OVDJE !

 




Pojedinačno - juniori

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
   
FIN
SUMME
1
MAJA BOSANAC SK POŽEGA /HRV
282
283
280
845
281
276
262
819
1664
   
94
1758
2
ADRIANO PAVLETIĆ DUB MALINSKA /HRV
256
264
270
790
282
273
260
815
1605
   
87
1692
3
IVANA FIĆKOVIĆ SK POŽEGA /HRV
265
273
259
797
270
242
233
745
1542
   
91
1633
4
EVICA FIĆKOVIĆ SK POŽEGA /HRV
254
250
259
763
258
271
235
764
1527
   
85
1612
5
EMANUEL DORČIĆ DUB MALINSKA/HRV
231
254
259
744
265
264
247
776
1520
   
89
1609
6
VALENTINA PEREGLIN DUBRAVA 1094 /HRV
266
284
276
826
0
0
0
0
826
   
0
826
7
MARIJAN KAJFEŠ DUBRAVA 1094 /HRV
250
282
274
806
0
0
0
0
806
   
0
806

 

Pojedinačno - dame

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
   
FIN
SUMME
1
NIKOLINA KRIVANEK PGSD ZAGREB /HRV
270
290
287
847
292
291
280
863
1710
   
96
1806
2
SANJA KOMAR PGSD ZAGREB /HRV
275
284
278
837
289
285
264
838
1675
   
97
1772
3
JULIE GULLAUME FRANCUSKA II /FRANCE
268
283
284
835
290
276
264
830
1665
   
93
1758
4
MELANIE REGNIEZ FRANCUSKA II /FRANCE
277
280
277
834
289
279
254
822
1656
   
93
1749
5
FRANCOISE DEBORRE FRANCUSKA /FRANCE
256
272
277
805
271
282
254
807
1612
   
92
1704
6
MURIEL GUILLAUME FRANCUSKA II /FRANCE
254
271
265
790
274
273
230
777
1567
   
88
1655
7
AMELIE PERNIN FRANCUSKA II /FRANCE
244
274
250
768
280
269
213
762
1530
   
89
1619
8
JANA SLOVAKOVA OPAVA /CZE
234
240
240
714
250
236
207
693
1407
   
77
1484
9
BRANKA PEREGLIN PGSD ZAGREB /HRV
287
294
288
869
0
0
0
0
869
      869
10
TIHANA ODLEŠIĆ DUBRAVA 1094 /HRV
275
291
285
851
0
0
0
0
851
      851

 

Pojedinačno - gospoda

PL
IME I PREZIME
KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
NAME AND SURNAME
CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
   
FIN
SUMME
1
PASCAL CHRISTOFFEL FRANCUSKA /FRANCE
270
291
290
851
290
292
277
859
1710
   
99
1809
2
ANDREJ KRSTINIĆ DUB MALINSKA /HRV
277
291
284
852
290
284
280
854
1706
   
96
1802
3
JEAN-MICHEL BRULET FRANCUSKA /FRANCE
285
281
288
845
292
277
273
842
1696
   
98
1794
4
IVAN LAZIĆ TRNJE /HRV
276
284
283
854
291
283
279
853
1696
   
98
1794
5
ZORAN ŠPOLER GSD 1871 POŽEGA /HRV
277
290
283
843
287
285
276
848
1698
   
93
1791
6
DOMAGOJ PEREGLIN DUBRAVA 1094 /HRV
274
278
285
850
290
284
280
854
1691
   
93
1784
7
DIDIER CARLOT FRANCUSKA I /FRANCE
273
283
279
837
292
286
271
849
1684
   
96
1780
8
ŽELJKO TIJAN DUBRAVA 1094/HRV
271
282
288
835
290
278
267
835
1676
   
89
1765
9
VACLAV LOSERT ČEŠKA /CZECH
252
277
273
841
238
265
245
748
1550
   
1550
10
DUŠAN KUDLIČKA ČEŠKA /CZECH
243
268
242
753
278
254
241
773
1526
   
1526
11
ZLATKO ZELIĆ POŽEGA /HRV
129
215
198
542
189
232
202
623
1165
   
1165
12
DALIBOR LAHOTSKY ČEŠKA /CZECH
0
0
0
0
287
271
260
818
818
   
818

 

 

EKIPNO

PL. EKIPA / DRUŠTVO UKUPNO
1.
HRVATSKA II
2.553
2.
FRANCUSKA I
2.540
3.
HRVATSKA I
2.530
4.
SD "DUBRAVA 1094" DUBRAVA / HRVATSKA
2.483
5.
SK "POŽEGA" / HRVATSKA
2.405
6.
FRANCUSKA I
2.393
7.
OPAVA (ČEŠKA)
2.272
8.
SD "DUB" MALINSKA / HRVATSKA
1.534

 

Slike sa natjecanja: