<Prethodna
U Ivanić Gradu je održan 12. Croatia kup samostrelom field od 22-24.06.2007. godine u kategoriji juniora, dama i gospode kao i u ekipnoj konkurenciji. Sudjelovali su strijelci iz Francuske, Češke, Bosne i Hercegovine i domaćina Hrvatske. Kako prvi, tako i drugi dan vrijeme nije bilo naklonjeno strijelcima. Izuzetno vruće vrijeme i povremeni vjetar drugoga dana nisu dali do visokih rezultata pa su samo najspremniji i najiskusniji odradili oba dana u visokom ritmu. Kod žena je ponovno pobijedila Branka Pereglin, kod juniora je uvjerljivo prvi bio Domagoj Pereglin sa novim državnim rekordom na 35 metara, a kod muških se na prvo mjesto probio Francuz Pascal Christoffel koji je u finalu odgađao maksimalnih 100 krugova, a što se desilo prvi puta na službenim međunarodnim natjecanjima! Ekipno su uvjerljivo pobijedili strijelci Dubrave (Branka i Domagoj Pereglin te Tihana Odlešić) dok su drugo i treće mjesto osvojile ekipe Francuske I i Francuske II. Natjecanje je ujedno bilo 1. izborno za sastav reprezentacije za predstojeće prvenstvo Europe u Rusiji (Petrograd) od 17-23.09.2007. Tablica kvalifikacija nalazi se OVDJE !

 

Pojedinačno - juniori

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10R
10
FIN
SUMME
1
DOMAGOJ PEREGLIN DUBRAVA 1094 /HRV
277
292
290
859
294
289
264
847
1706
70
34
99
1805
2
PIERRE BONNEAU FRANCUSKA II /FRANCE
272
285
294
851
295
273
247
815
1666
59
37
92
1758
3
JULIE GULLAUME FRANCUSKA II /FRANCE
267
283
274
824
291
285
261
837
1661
47
40
96
1757
4
FLORENT GUILLAUME FRANCUSKA II /FRANCE
266
276
286
828
288
282
252
822
1650
56
24
95
1745
5
MAJA BOSANAC SK POŽEGA /HRV
271
269
273
813
282
283
251
816
1629
40
25
91
1720
6
HRVOJE KUJADIN IVANIC GRAD /HRV
263
278
271
812
282
266
238
786
1598
34
30
85
1683
7
VALENTINA PEREGLIN DUBRAVA 1094 /HRV
257
273
271
801
273
267
241
781
1582
30
23
86
1668
8
DOMAGOJ ŽUPAN DUBRAVA 1094 /HRV
249
273
275
797
277
265
233
775
1572
34
23
87
1659
9
MILENA BOSANAC SK POŽEGA /HRV
264
270
289
823
264
264
219
747
1570
33
23
1570
10
TONI KOMADINA DUB MALINSKA /HRV
258
257
236
751
251
239
176
666
1417
19
12
1417

 

Pojedinačno - dame

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10R
10
FIN
SUMME
1
BRANKA PEREGLIN DUBRAVA 1094 /HRV
278
289
297
864
290
288
270
848
1712
73
32
  1712
2
SANJA KOMAR PGSD ZAGREB /HRV
278
287
294
859
293
294
264
851
1710
73
37
  1710
3
TIHANA ODLEŠIĆ DUBRAVA 1094 /HRV
265
281
290
836
293
285
269
847
1683
56
38
  1683
4
NIKOLINA KRIVANEK PGSD ZAGREB /HRV
255
287
291
833
289
286
263
838
1671
61
37
  1671

 

Pojedinačno - gospoda

PL
IME I PREZIME
KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
NAME AND SURNAME
CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10R
10
FIN
SUMME
1
PASCAL CHRISTOFFEL FRANCUSKA I /FRANCE
278
283
290
851
291
286
277
854
1705
65
34
100
1805
2
ZORAN ŠPOLER GSD 1871 POŽEGA /HRV
275
282
288
845
290
286
269
845
1690
73
19
96
1786
3
JEAN-MICHEL BRULET FRANCUSKA I /FRANCE
274
286
285
845
291
279
265
835
1680
50
42
93
1773
4
JEAN-PAUL COUSSOT FRANCUSKA /FRANCE
267
295
279
841
283
282
267
832
1673
58
37
95
1768
5
DIDIER CARLOT FRANCUSKA I /FRANCE
260
285
288
833
289
288
263
840
1673
50
38
95
1768
6
ŽELJKO TIJAN DUBRAVA 1094 II /HRV
272
278
287
837
290
276
266
832
1669
53
26
93
1762
7
ANDREJ KRSTINIĆ DUB MALINSKA /HRV
264
277
288
829
289
284
256
829
1658
50
27
97
1755
8
DALIBOR LAHOTSKY ČEŠKA /CZECH
263
272
276
811
291
279
256
826
1637
41
31
94
1731
9
GORAN BELOBRAJDIĆ IVANIC GRAD /HRV
259
276
288
823
282
269
248
799
1622
39
25
1622
10
VACLAV LOZERT ČEŠKA /CZECH
252
272
281
805
279
274
236
789
1594
35
20
1594
11
JEREMY PITOR FRANCUSKA /FRANCE
253
265
276
794
256
268
254
778
1572
32
17
1572
12
DUŠAN KUDLIČKA ČEŠKA /CZECH
237
253
268
758
266
270
245
781
1539
21
19
1539
13
MILENKO ŠAŠKO IVANIC GRAD /HRV
262
268
288
818
276
270
546
1364
28
32
1364
14
AMIR MAKAŠ ZENICA /BOSN. AND HERZ.
222
251
219
692
251
0
251
943
8
10
943

 

 

EKIPNO

PL. EKIPA / DRUŠTVO UKUPNO
1.
SD "DUBRAVA 1094 I " DUBRAVA / HRVATSKA
2.559
2.
FRANCUSKA I
2.529
3.
FRANCUSKA II
2.503
4.
SK "IVANIĆ" IVANIĆ GRAD / HRVATSKA
2.453
5.
SD "DUBRAVA 1094 II " DUBRAVA / HRVATSKA
2.435
6.
OPAVA (ČEŠKA)
2.374
7.
PGSD "ZAGREB" / HRVATSKA
1.683
8.
SK "POŽEGA" / HRVATSKA
1.636
9.
SD "DUB" MALINSKA / HRVATSKA
1.580

 

Slike sa natjecanja:


Linija natjecanja na 12. Croatia kupu samostrelom field

Finale 12. Croatia kupa u muškoj konkurenciji.

Ekipni plasman na Croatia kupu: 1. Dubrava 1094, - 2. Francuska I - 3. Francuska II.

Pojedinačno juniori; 1. Domagoj Pereglin (Hrvatska), - 2. Pierre Bonneau (Francuska), - 3. Julie Gullaume (Francuska).

Pojedinačno dame; 1. Branka Pereglin; - 2. sanja Komar; - 3. Tihana Odlešić.

Muški pojedinačno: 1. Pascal Christoffel (Francuska); - 2. Zoran Špoler (Hrvatska); - 3. Jean-Michel Brulet (Francuska).

Linija natjecanja na 12. Croatia kupu samostrelom field

Finale 12. Croatia kupa u muškoj konkurenciji.

Ekipni plasman na Croatia kupu: 1. Dubrava 1094, - 2. Francuska I - 3. Francuska II.