<Prethodna
U Ivanić Gradu je održan 10. Croatia kup samostrelom field od 24-26.06.2005. godine u kategoriji juniora, dama i gospode kao i u ekipnoj konkurenciji. Sudjelovali su strijelci iz Njemačke, Francuske, Austrije i domaćina Hrvatske. Natjecanje je ujedno bilo 2. izborno za sastav reprezentacije za predstojeće prvenstvo Europe u Nizozemskoj (Zundert) od 09-16.08.2005. Tablica kvalifikacija nalazi se OVDJE !

Pojedinačno - juniori

PL. IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan F UKUPNO
1.
TIHANA ODLEŠIĆ SD "DUBRAVA 1094"
262
272
286

820

282
271
249
802 79
1.701
2.
MILENA BOSANAC SK "POŽEGA" POŽEGA
260
255
282
797
279
266
254
799 80
1.676
3.
DOMAGOJ PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094"
230
261
275
766
277
266
238
781 65
1.612
4.
DOMAGOJ ŽUPAN SD "DUBRAVA 1094"
232
264
251
747
269
269
243
772 67
1.595

Pojedinačno - dame

PL. IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan F UKUPNO
1.
NIKOLINA KRIVANEK "PGSD" ZAGREB
269
289
290
848
287
281
273
841 86 1.775
2.
BRANKA PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094"
275
283
294
852
294
292
261
847 74 1.773
3.
BARBARA METZ NJEMAČKA
277
286
285
848
288
269
260
817 79 1.741
4.
ELKE POTH NJEMAČKA
270
290
284
844
286
275
256
827 79 1.740
5.
MELANIE LEBAULT FRANCUSKA
264
277
276
817
287
276
256
819 89 1.725
6.
BARBARA SCHYGULLA NJEMAČKA
249
266
266
781
277
274
227
778 81 1.640

Pojedinačno - gospoda

PL. IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan F UKUPNO
1.
KARL-HEINZ BLUMTRITT NJEMAČKA
269
284
285
838
288
278
271
837 89
1.764
2.
IVAN LAZIĆ SK "TRNJE" ZAGREB
261
285
286
832
288
279
268
835 83 1.750
3.
ŽELJKO TIJAN SD "DUBRAVA 1094"
277
283
282
842
286
278
254
818 89 1.749
4.
BENJAMIN BESSERT NJEMAČKA
274
280
275
829
289
276
266
831 88
1.748
5.
ZORAN ŠPOLER GSD "POŽEGA" POŽEGA
263
284
286
833
280
262
254
796 88
1.717
6.
MARKUS LUCK NJEMAČKA
265
281
277
823
277
280
244
801 88
1.712
7.
GORAN BELOBRAJDIĆ SK "IVANIĆ" IVANIĆ
263
272
281
816
281
280
244
805 85 1.706
8.
MILENKO ŠAŠKO SK "IVANIĆ" IVANIĆ
273
281
282
836
282
274
257
813 0 1.649
9.
BERNHARD GSTAU FAC GÖTZIS
270
273
277
820
270
263
249
782  
1.602
10.
CYRIL TARRADE FRANCUSKA
252
254
272
778
287
260
246
793  
1.571
11.
IVICA TOMLJANOVIĆ SK "POŽEGA" POŽEGA
241
272
281
794
268
270
213
751  
1.545
12.
ALOIS GOBBER FAC GÖTZIS
233
253
259
745
247
243
187
677  
1.422
13.
IVAN CIMERMAN SK "IVANIĆ" IVANIĆ
250
269
267
786
0
0
0
-   786
14.
JOVAN MALBAŠIĆ SK "POŽEGA" POŽEGA
229
264
264
757
0
0
0
-  
757

EKIPNO

PL. EKIPA / DRUŠTVO UKUPNO
1.
NJEMAČKA I
2.530
2.
SD "DUBRAVA 1094" DUBRAVA
2.514
3.
SK "IVANIĆ" IVANIĆ GRAD
2.438
4.
NJEMAČKA I
2.433
5.
SK "POŽEGA" POŽEGA
2.348

Slike sa natjecanja:


Domagoj Pereglin nastupio je prvi puta samostrelom field u konkurenciji juniora.

Velika vrućina bila je karakteristika natjecanja u Ivanić Gradu, ali na banketu je bilo hlađenje.

Ekipno su dvije njemice i jedan njemac bile bolje od dvije hrvatice i jednog hrvata.

Tihana Odlešić je ovaj puta pobijedila na Croatia kupu kod juniora.

Nikolina Krivanek je po vjetru u finalu gađala solidno i nadoknadila razliku Branke Pereglin .

Karl-Heinz Blumtritt je Hrvatsku došao prvi puta na natjecanje i pobijedio.