<Prethodna

Innsbrucku (Austrija) održan je Svjetski kup samostrelom field od 05-07.05.2005. godine u kategoriji juniora, dama i gospode kao i u ekipnoj konkurenciji. Na natjecanju je u oba dana padala lagana kiša, a nastupili su strijelci iz nekoliko zemalja (Hrvatske, Austrije, Francuske, Njemačke, Tajvana...). Od hrvatskih strijelaca nastupili su: Milenko Šaško, Goran Belobrajdić, Ivan Cimerman, Jovan Malbašić, Sanja Komar i Milena Bosanac, a u match samostrelu - Tanja Bubanović. Rezultati su bili solidni, a izdvojio se Milenko Šaško sa 1.711 krugova koji je osvojio i 1. mjesto, a 1. mjesto osvojila je i juniorka Milena Bosanac. Niže su rezultati i plasmani.

Pojedinačno - juniori

PL. IME I PREZIME KLUB / DRŽAVA 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan IR 1800 FIN UKUPNO