MEĐUNARODNI TURNIR - INDOOR 18 m, GÖTZIS (AUT) - 2007.

U Götzisu, (Austrija), održan je 12. međunarodni turnir samostrelom field u dvorani na 18 metara. I ove godine su hrvatski strijelci sudjelovali na natjecanju u većem broju (11), a natjecanje je održano 17.03.2007. Sva prva mjesta pripala su hrvatskim strijelcima (juniori, seniorke, seniori i ekipno). Sudjelovali su strijelci iz Hrvatske, Njemačke, Švicarske, Mađarske, Nizozemske, Belgije i Austrije. Rezultate i plasmane pogledajte u tablici dolje.

873
4. Domagoj Župan Dubrava 1094 (Hrvatska)

pojedinačno - muški:

1. Branko Pereglin Dubrava 1094 (Hrvatska)

Juniori - pojedinačno

Domagoj Pereglin je bio prvi kod juniora sa novim državnim rekordom od 895 krugova, Milena Bosanac bila je druga, a Maja Bosanac treća.

Dame - pojedinačno

Kod dama prvo mjesto osvojila je Branka Pereglin ispred Sanje Komar i Nikoline Krivanek (HRV).

Muški - pojedinačno

U muškoj konkurenciji Branko Pereglin je osvojio 1. mjesto sa državnim rekordom od 895 krugova, a Željko Tijan je osvojio 3 mjesto.

Ekipno

Hrvatska dominacija u ekipnom dijelu natjecanja; "A", "B" i "C" reprezentacije su prva, druga i treća.

Alois Gober i Pero Stojnić

- Pero Stojnić se pobrinuo za poklone domaćinima, a posebno priznanje dobio je Alois Gober (AUT) dugogodišnji prijatelj naše reprezentacije.