MEĐUNARODNI TURNIR - INDOOR 18 m, GÖTZIS (AUT) - 2006.

U Götzisu, (Austrija), održan je 11. međunarodni turnir samostrelom field u dvorani na 18 metara. I ove godine su hrvatski strijelci sudjelovali na natjecanju u većem broju (11), a natjecanje je održano 18.03.2006. Sva prva mjesta pripala su hrvatskim strijelcima (juniori, seniorke, seniori i ekipno). Sudjelovali su strijelci iz Hrvatske, Njemačke, Švicarske i Austrije. Rezultate i plasmane pogledajte u tablici dolje.

858
5. Domagoj Župan Dubrava 1094 (Hrvatska)

880
9. Goran Belobrajdić Ivanić (Hrvatska C)

Juniori - pojedinacno

Domagoj Pereglin je bio prvi kod juniora sa novim državnim rekordom od 894 kruga, Milena Bosanac bila je druga, a Tihana Odlešić treća.

Dame - pojedinacno

Kod dama prvo mjesto osvojila je Branka Pereglin ispred Njemice Barbare Metz i Švicarke Sandre Jenzer.

Muški - pojedinacno

U muškoj konkurenciji Željko Tijan je osvojio 1. mjesto sa državnim rekordom od 894 kruga.

Ekipno

Hrvatska dominacija u ekipnom dijelu natjecanja; A i B reprezentacije su prva i treća.

Domagoj Pereglin

- Domagoj Pereglin i Željko Tijan bili su najbolji sa novim državnim rekordima za juniore i seniore - 894 kruga od 900 mogućih.