________<Prethodna__________________________ <Naslovnica>__________________ Sljedeća>

  1. Ivan Bunjevac (s)
  2. Milena Bosanac (l)
  3. Tihana Odlešić (d)

  1. Sanja Komar (s)
  2. Branka Pereglin (l)
  3. Nikolina Krivanek (d)

  1. Ivan Lazić (s)
  2. Željko Tijan (l)
  3. Goran Belobrajdić (d)
<Prethodna_______________________ <Naslovnica>__________________ Sljedeća>
 
 

U Dubravi je održan 7. kup Dubrave samostrelom field od 12-13.06.2004. godine u kategoriji juniora, dama i gospode kao i u ekipnoj konkurenciji. Natjecanje je ujedno bilo 1. izborno za sastav reprezentacije za predstojeće prvenstvo svijeta u Češkoj od 25.07.-01.08.2004. Prvi dan se gađalo po vrlo jakom suncu i po umjerenom vjetru, dok je drugi dan bilo oblačno sa povremenom kišom koja je pojačala na 65 metara, a temperatura je bila za 10-15 stupnjeva niža nego prvi dan. Rezultati su sjajni kod dama, odlični kod juniora, a nešto skromniji kod gospode.

EKIPNO ________________________________________________________

PL. EKIPA / DRUŠTVO 1. DAN 2. DAN UKUPNO
1.
"PGSD" ZAGREB
2.540
2.529
5.069
2.
SD "DUBRAVA 1094" DUBRAVA

2.506

2.492
4.997
3.
SK "TRNJE" ZAGREB
1.656
1.665
3.321
4.
SK "SPIN VALIS " POŽEGA
1.532
1.604
3.136
5.
SK "IVANIĆ" IVANIĆ GRAD
1.605
834
2.497
         

 

Pojedinačno - juniori

PL. IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan UKUPNO
1.
IVAN BUNJEVAC "PGSD" ZAGREB
274
273
289
836
287
284
243
814
1.650
2.
MILENA BOSANAC GSD "SPIN VALIS"
258
285
269
812
281
287
264
832
1.644
3.
TIHANA ODLEŠIĆ SD "DUBRAVA 1094"
263
274
282

819

280
288
246
814
1.633
4.
JOVAN MALBAŠIĆ GSD "SPIN VALIS"
232
254
234
720
261
255
256
772
1.492
                     

 

Pojedinačno - dame

PL. IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan UKUPNO
1.
SANJA KOMAR "PGSD" ZAGREB
280
290
293
863
289
292
275
856 1.719
2.
BRANKA PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094"
282
289
286
857
291
281
278
850 1.707
3.
NIKOLINA KRIVANEK "PGSD" ZAGREB
268
288
285
841
295
291
273
859 1.700
           

 

Pojedinačno - gospoda

PL. IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO 65m 50m 35m 1.dan 35m 50m 65m 2.dan UKUPNO
1.
IVAN LAZIĆ SK "TRNJE" ZAGREB
270
290
281
841
286
285
258
829 1.670
2.
ŽELJKO TIJAN SD "DUBRAVA 1094"
264
284
281
829
281
280
267
828 1.657
3.
GORAN BELOBRAJDIĆ SK "TRNJE" ZAGREB
252
281
282
815
286
289
261
836 1.651
4.
MILENKO ŠAŠKO SK "IVANIĆ" IVANIĆ
257
281
272
810
280
280
274
834 1.644
5.
IVAN CIMERMAN SK "IVANIĆ" IVANIĆ
243
278
274
795
-
-
-
- 795