<Prethodna

U Bratini (Pisarovina) je održan 17. Croatia kup samostrelom field od 23-24.06.2012. godine u kategoriji juniora, dama, gospode te veterana kao i u ekipnoj konkurenciji. Natjecanje koje je tradicionalno održavano u Ivanić Gradu ove godine je prebačeno u Bratinu, mjesto održavanja narednog svjetskog prvenstva u field samostrelu, a koje će se održati 13-20.08.2012. Uvertira nije bila dobra što se tiče vremenskoh uvjeta jer je oba dana vrijeme bilo vjetrovito, a posebno je snažan vjetar puhao prvoga dana kada su rezultati bili na razini najnižih koji su inače postizani na natjecanjima samostrelom field. Najbolju ekipu imalo je SD "Dubrava 1094" koja je zabilježila pobjedu ispred ženske reprezentacije Hrvatske i ŠSK Dub Malinska. Kod muških pojdinačno pobjedu je ostvario Andrej Krstinić iz Malinske ispred Markusa Lücka iz Njemačke i Zorana Špolera iz Požege. Kod žena najbolja je bila Sanja Komar ispred Tihane Odlešić i Branke Pereglin, a kod juniora Valentina Pereglin je suvereno bila najbolja ispred Marijana Kajfeša i Valentine Kozumplik (svi iz Dubrave). U konkurenciji veterana prvo mjesto pripalo je Istvanu Matrai iz mađarske ispred Barbare Schygulla i Karl-Heinza Schygulla iz Njemačke. Natjecanje je imalo i izborni karakter, a prve norme postigli su: Andrej Krstinić, Sanja Komar, Valentina Pereglin, Marijan Kajfeš i Ivan Kelečić.




 

 

Pojedinačno - kadeti / juniori

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10
FIN
SUMME
1. VALENTINA PEREGLIN CROATIA / SD DUBRAVA 1094 238 268 284 790 277 283 272 832 1.622 41 27 97 1.719
2. MARIJAN KAJFEŠ CROATIA / SD DUBRAVA 1094 231 270 279 780 283 280 266 829 1.609 44 25 94 1.703
3. VALENTINA KOZUMPLIK CROATIA / SD DUBRAVA 1094 227 270 276 773 278 272 238 788 1.561 27 35 96 1.657
4. DONIK BEGAJ CROATIA / ŠSK DUB MALINSKA 231 260 279 770 279 274 238 791 1.561 34 21 82 1.643
5. ANTONIJO CVRTILA CROATIA / ŠSK DUB MALINSKA 233 248 270 751 281 271 239 791 1.542 30 21 94 1.636
6. PIRC MATIC SLOVENIA / SD LESKOVEC 198 258 275 731 267 258 226 751 1.482 23 21 94 1.576
7. IVAN KELEČIĆ CROATIA / PGSD ZAGREB 0 0 0 0 274 277 256 807 807 21 10 92 899

 

Pojedinačno - dame

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10
FIN
SUMME
1. SANJA KOMAR CROATIA / PGSD ZAGREB 237 277 288 802 288 280 270 838 1.640 47 32   1.640
2. TIHANA ODLEŠIĆ CROATIA / SD DUBRAVA 1094 233 273 287 793 287 279 265 831 1.624 46 31   1.624
3. BRANKA PEREGLIN CROATIA / PGSD ZAGREB 240 269 277 786 282 279 267 828 1.614 49 19   1.614
4. NIKOLINA KRIVANEK CROATIA / PGSD ZAGREB 249 258 270 777 281 281 263 825 1.602 41 13   1.602
5. MAJA GRDIŠA CROATIA / SK POŽEGA 236 263 277 776 281 287 232 800 1.576 39 22   1.576

 

PoPojedinačno - muškiospoda

PL
IME I PREZIME
KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
NAME AND SURNAME
CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10
FIN
SUMME
1. ANDREJ KRSTINIĆ CROATIA / ŠSK DUB MALINSKA 249 272 285 806 286 280 277 843 1.649 49 30 93 1.742
2. MARKUS LÜCK GERMANY 244 268 268 780 283 282 263 828 1.608 34 24 94 1.702
3. ZORAN ŠPOLER CROATIA / GSD 1871 POŽEGA 243 262 278 783 282 279 267 828 1.611 39 18 91 1.702
4. BENJAMIN BESSERT GERMANY 240 266 275 781 283 284 259 826 1.607 28 22 91 1.698
5. RALF HILLENBRAND GERMANY 240 267 272 779 277 280 265 822 1.601 40 23 93 1.694
6. OSKAR KÜNKLER GERMANY 237 275 269 781 283 279 260 822 1.603 44 19 91 1.694
7. ŽELJKO TIJAN CROATIA / SD DUBRAVA 1094 220 262 278 760 283 274 263 820 1.580 29 22 92 1.672
8. KARL-HEINZ BLUMTRITT GERMANY 202 256 289 747 285 280 263 828 1.575 44 26 91 1.666
9. UROŠ KAČAVENDA SERBIA / SD NOVI SAD 226 269 281 776 268 271 246 785 1.561 38 27   1.561
10. KRUNOSLAV VUKELIĆ CROATIA / GSD POŽEGA 1871 237 277 264 778 276 259 241 776 1.554 35 15   1.554
11. JOVAN MALBAŠIĆ CROATIA / GSD POŽEGA 1871 238 243 275 756 278 277 237 792 1.548 32 19   1.548
12. BLAŽ ŠONC SLOVENIA / SD LESKOVEC 216 251 276 743 269 277 235 781 1.524 26 18   1.524
13. ZLATKO ZELIĆ CROATIA / SK POŽEGA 155 236 198 584 236 256 204 696 1.280 9 6   1.280
14. DOMAGOJ PEREGLIN CROATIA / SD DUBRAVA 1094 234 275 289 798 0 0 0 0 798 25 11   798

 

Pojedinačno - veterani

PL IME I PREZIME KLUB/DRŽAVA
PRVI DAN / FIRST DAY
DRUGI DAN / SECOND DAY
I I+II DAN
UKUPNO
  NAME AND SURNAME CLUB/COUNTRY
65m
50m
35m
REZ
35m
50m
65m
REZ
REZ
10
FIN
SUMME
1. ISTVÁN MATRÁI HUNGARY 224 270 283 777 276 282 262 820 1.597 41 30   1.597
2. BARBARA SCHYGULLA GERMANY / Winsen/Luhe 216 253 257 726 265 267 233 765 1.491 22 18   1.597
3. KARL-HEINZ SCHYGULLA GERMANY / Winsen/Luhe 217 249 245 711 246 260 222 728 1.439 8 19   1.439
4. KARL-HEINZ KÖNIG GERMANY / Winsen/Luhe 196 253 262 711 238 254 213 705 1.416 19 9   1.416

 

 

EKIPNO

PL. EKIPA / DRUŠTVO UKUPNO
1. CROATIA / SD "DUBRAVA 1094" 2.381
2. CROATIA 2.365
3. CROATIA / ŠSK "DUB" MALINSKA 2.327
4. CROATIA / GSD POŽEGA 1871 2.317
5. GERMANY / MC 2.307
6. GERMANY / WINSEN / LUHE 2.287

 

Slike sa natjecanja: