KVALIFIKACIJE ZA SASTAV REPREZENTACIJE ZA 19. SVJETSKO PRVENSTVO U HRVATSKOJ 2017. GODINE - FIELD SAMOSTREL
**OTVORENI TERENI**

< Povratak

NORME ZA SP NA OTVORENOM 2017. GODINE

KADETI
811
2x
JUNIORI
825
2x
SENIORKE
835
2x
SENIORI
840
2x
VETERANI
801
2x

 

<<< Rezultati na otvorenom 2017. godine *pdf >>>

 

 
DAME

Valentina Pereglin
Valentina Pereglin,
SD "Dubrava 1094"

Nikolina Krivanek
Nikolina Krivanek,
SD "Dubrava 1094"

Sanja Komar
Sanja Komar,
PGSD "Zagreb"

Valentina Kozumplik
Valentina Kozumplik,
PGSD "Zagreb"

 


IME I PREZIME KLUB KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE CROATIA KUP UKUPNO 2 BOLJA
VALENTINA PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094" 847+842=1.689 837+816=1.653 850+854=1.704 3.393
NIKOLINA KRIVANEK SD "DUBRAVA 1094" 819+808=1.627 831+817=1.648 851+840=1.691 3.339
SANJA KOMAR PGSD "ZAGREB" 823+804=1.627 842+798=1.640 000+831= 831 3.267
VALENTINA KOZUMPLIK PGSD "ZAGREB" 804+800=1.604 000+807= 807 831+830=1.661 3.265
KADETI

Oliver Mofardin
Oliver Mofardin,
SD "Dubrava 1094"

Borna Banovec
Borna Banovec,
SD "Veliko Trgovišće"

Ivan Borak
Ivan Borak,
SD "Dubrava 1094"

   


IME I PREZIME KLUB KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE CROATIA KUP UKUPNO 2 BOLJA
OLIVER MOFARDIN SD "DUBRAVA 1094" 813+787=1.600 817+770=1.587 847+801=1.648 3.248
BORNA BANOVEC SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 756+731=1.487 816+803=1.619 808+821=1.629 3.248
IVAN BORAK SD "DUBRAVA 1094" 772+766=1.538 000+774= 774 804+813=1.617 3.155
JUNIORI

Martin Oborovečki
Martin Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

Luka Štrbenac
Luka Štrbenac,
PGSD "Zagreb"

Mihaela Oborovečki
Mihaela Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

 

 
IME I PREZIME KLUB KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE CROATIA KUP UKUPNO 2 BOLJA
MARTIN OBOROVEČKI SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 830+816=1.646 856+821=1.677 866+858=1.724 3.401
LUKA ŠTRBENAC PGSD "ZAGREB" 819+830=1.649 000+000=0000 854+840=1.694 3.343
MIHAELA OBOROVEČKI SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 807+809=1.616 822+790=1.612 822+837=1.659 3.275
MUŠKI

Domagoj Pereglin
Domagoj Pereglin,
SD "Dubrava 1094"

Marijan Kajfeš
Marijan Kajfeš,
SD "Dubrava 1094"

Andrej Krstinić
Andrej Krstinić,
ŠSK "Dub" Malinska
   


IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE CROATIA KUP UKUPNO 2 BOLJA
DOMAGOJ PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094" 842+834=1.676 851+812=1.663 865+865=1.730 3.406
MARIJAN KAJFEŠ SD "DUBRAVA 1094" 843+830=1.673 846+796=1.642 853+848=1.701 3.374
ANDREJ KRSTINIĆ ŠSK "DUB" MALINSKA 832+835=1.667 847+828=1.675 000+000=0000 3.342
ZORAN ŠPOLER GSD "POŽEGA 1871" 000+000=0000 000+000=0000 836+835=1.671 3.315
VETERANI

Željko Tijan
Željko Tijan,
SD "Dubrava 1094"

Milenko Šaško
Milenko Šaško,
SK "Ivanić"

Željko Duh
Željko Duh,
SK "Ivanić"


   
IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE CROATIA KUP UKUPNO 2 BOLJA
ŽELJKO TIJAN SD "DUBRAVA 1094" 810+807=1.617 813+768=1.581 831+818=1.649 3.266
MILENKO ŠAŠKO SK "IVANIĆ" 784+759=1.543 811+788=1.599 000+000=0000 3.142
ŽELJKO DUH SK "IVANIĆ" 721+741=1.462 787+574=1.361 807+790=1.597 3.059
VODSTVO

Pero Stojnić
Pero Stojnić, trener

Branko Pereglin
Branko Pereglin, trener i serviser oružja

Damir Oborovečki
Damir Oborovečki, trener

Tihana Odlešić Kačavenda
Tihana Odlešić Kačavenda, trenerica