KVALIFIKACIJE ZA SASTAV REPREZENTACIJE ZA 18. SVJETSKO PRVENSTVO U RUSIJI 2015. GODINE - FIELD SAMOSTREL
**OTVORENI TERENI**

< Povratak

NORME ZA SP NA OTVORENOM 2015. GODINE

KADETI
801
2x
JUNIORI
810
2x
SENIORKE
838
2x
SENIORI
841
2x

 

<<< Rezultati na otvorenom 2015. godine *pdf >>>

 

 
DAME

Nikolina Krivanek
Nikolina Krivanek, SD "Dubrava 1094"

Valentina Pereglin
Valentina Pereglin, SD "Dubrava 1094"

Sanja Komar
Sanja Komar, SK Požega

Tihana Odlešić Kačavenda
Tihana Odlešić Kačavenda, SD "Dubrava 1094"

Maja Grdiša
Maja Grdiša, SK Požega


IME I PREZIME KLUB CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
NIKOLINA KRIVANEK SD "DUBRAVA 1094" 861+850=1711 843+858=1.701 860+870=1.730 3.441
VALENTINA PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094" 854+846=1700 854+855=1.709 838+836=1.674 3.409
SANJA KOMAR SK "POŽEGA" 858+836=1694 856+847=1.703 852+847=1.699 3.402
TIHANA ODLEŠIĆ KAČAVENDA SD "DUBRAVA 1094" 837+825=1662 840+845=1.685 843+000= 843 3.347
MAJA GRDIŠA SK "POŽEGA" 823+810=1633 842+828=1.670 841+000= 841 3.303
KADETI

Martin Oborovečki
Martin Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

Luka Štrbenac
Luka Štrbenac,
PGSD "Zagreb"

Stjepan Borak
Stjepan Borak,
SD "Dubrava 1094"

Oliver Mofardin
Oliver Mofardin,
SD "Dubrava 1094"

Marina Milčetić
Martina Milčetić
ŠSD "DUB" Malinska

Petra Hršak
Petra Hršak,
SD "Veliko Trgovišće"

IME I PREZIME KLUB CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
MARTIN OBOROVEČKI SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 851+843=1.694 853+845=1.698 839+844=1.683 3.392
LUKA ŠTRBENAC PGSD "ZAGREB" 838+810=1.648 847+814=1.661 832+865=1.697 3.358
STJEPAN BORAK SD "DUBRAVA 1094" 781+795=1.576 844+792=1.636 845+811=1.656 3.212
OLIVER MOFARDIN SD "DUBRAVA 1094" 776+802=1.578 807+773=1.580 806+817=1.623 3.158
MARTINA MILČETIĆ ŠSK "DUB" MALINSKA 767+781=1.548 776+764=1.540   3.088
PETRA HRŠAK SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 800+787=1.587     1.587
JUNIORI

Valentina Kozumplik
Valentina Kozumplik, SD "Dubrava 1094"

Ivan Kelečić
Ivan Kelečić, PGSD Zagreb

Mihaela Oborovečki
Mihaela Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

 

 
IME I PREZIME KLUB CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
IVAN KELEČIĆ PGSD "ZAGREB" 000+000=0000 846+844=1.690 839+844=1.683 3.373
VALENTINA KOZUMPLIK SD "DUBRAVA 1094" 830+000= 830 821+825=1.646 831+835=1.666 3.312
MIHAELA OBOROVEČKI SD "VELIKO TRGOVIŠĆE" 795+786=1.581 796+809=1.605 786+803=1.589 3.194
MUŠKI

Domagoj Pereglin
Domagoj Pereglin, SD "Dubrava 1094"

Andrej Krstinić
Andrej Krstinić, ŠSK "Dub" Malinska

Marijan Kajfeš
Marijan Kajfeš, SD "Dubrava 1094"

Zoran Špoler
Zoran Špoler, GSD "Požega 1871"

Željko Tijan
Željko Tijan, SD "Dubrava 1094"


IME I PREZIME KLUB / DRUŠTVO CROATIA KUP KUP DUBRAVE PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA
DOMAGOJ PEREGLIN SD "DUBRAVA 1094" 870+869=1.739 859+858=1.717 869+876=1.730 3.484
ANDREJ KRSTINIĆ ŠSK "DUB" MALINSKA 868+861=1.729 864+858=1.722   3.451
MARIJAN KAJFEŠ SD "DUBRAVA 1094" 838+813=1.651 841+845=1.686 832+861=1.693 3.379
ZORAN ŠPOLER GSD "POŽEGA 1871" 841+826=1.667 820+831=1.651 839+830=1.669 3.336
ŽELJKO TIJAN SD "DUBRAVA 1094" 816+000= 816 820+831=1.651 811+817=1.628 3.279
IVICA TOMLJANOVIĆ SK "POŽEGA" 785+000=0000     785
VODSTVO

Pero Stojnić
Pero Stojnić, vođa puta i trener

Branko Pereglin
Branko Pereglin, trener i serviser oružja

Damir Oborovečki
Damir Oborovečki, trener

Pero Bosanac
Pero Bosanac, trener