KVALIFIKACIJE ZA SASTAV REPREZENTACIJE ZA 13. SVJETSKO PRVENSTVO U AUSTRIJI 2006. GODINE - FIELD SAMOSTREL
**OTVORENI TERENI**

< Povratak

NORME ZA SP NA OTVORENOM 2006. GODINE

KADETI
801
2x
JUNIORI
810
2x
SENIORKE
838
2x
SENIORI
841
2x

STRIJELCI KOJI SU SE PLASIRALI NA SVJETSKO PRVENSTVO.
 
DAME

Branka Pereglin
Branka Pereglin, SD "Dubrava 1094".
Kvalificirala se za SP u Austriji kao članica ekipe.

Nikolina Krivanek
Nikolina Krivanek, PGSD Zagreb.
Kvalificirala se za SP u Austriji kao članica ekipe.

Tihana Odlešić
Tihana Odlešić, SD "Dubrava 1094".
Kvalificirala se za SP u Austriji kao članica ekipe.

Sanja Komar
Sanja Komar, PGSD Zagreb.
Kvalificirala se za SP u Austriji u pojedinačnoj konkurenciji.

IME I PREZIME KLUB KUP DUBRAVE CROATIA KUP PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA PROSJEK
BRANKA PEREGLIN
"DUBRAVA 1094"
840+853=1693
854+868=1722
858+838=1.696
3.418
1.709,00
NIKOLINA KRIVANEK
"PGSD" ZAGREB
829+842=1671
840+848=1688
831+834=1.665
3.359
1.679,50
TIHANA ODLEŠIĆ
"DUBRAVA 1094"
821+000
826+836=1662
844+841=1.685
3.347
1.673,50
SANJA KOMAR
"PGSD" ZAGREB
829+818=1647
835+841=1676
823+834=1.657
3.333
1.665,50
JUNIORI

Domagoj Pereglin
Domagoj Pereglin, SD "Dubrava 1094".

Kvalificirao se za SP u Austriji.

Milena Bosanac
Milena Bosanac, SK "Požega".
Kvalificirala se za SP u Austriji.

Maja Bosanac
Maja Bosanac, SK "Požega".
Kvalificirala se za SP u Austriji.

Hrvoje Kujadin
Hrvoje Kujadin, SK "Ivanić".
Kvalificirao se za SP u Austriji.

IME I PREZIME KLUB KUP DUBRAVE CROATIA KUP PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA PROSJEK
DOMAGOJ PEREGLIN "DUBRAVA 1094"
831+830=1661
839+835=1674 841+836=1.677
3.351
1.675,50
MILENA BOSANAC SK "POŽEGA"
831+825=1656
830+822=1652 814
3.308
1.654,00
MAJA BOSANAC SK "POŽEGA"
748+799=1547
784+797=1581 801+811=1.612
3.193
1.596,50
DOMAGOJ ŽUPAN "DUBRAVA 1094"
757+749=1506
792+795=1587 796+775=1.571
3.158
1.579,00
HRVOJE KUJADIN SK "IVANIĆ"
-
760+767=1527 819+807=1.626
3.153
1.576,50
GORDAN BREBRIĆ SK "IVANIĆ"
-
727+000= 727 753+795=1.548
2.275
1.516,70
MUŠKI

Milenko Šaško
Milenko Šaško, SK "Ivanić".

Kvalificirao se za SP u Austriji.

Zoran Špoler
Zoran Špoler GSD "Požega".

Kvalificirao se za SP u Austriji.

Željko Tijan
Željko Tijan SD "Dubrava 1094"
Kvalificirao se za SP u Austriji.

 

 
IME I PREZIME KLUB KUP DUBRAVE CROATIA KUP PRV. HRVATSKE UKUPNO 2 BOLJA PROSJEK
ZORAN ŠPOLER
GSD "POŽEGA 1871"
826+825=1651
835+845=1680 841+819=1.660
3.340
1.670,50
MILENKO ŠAŠKO
"IVANIĆ"
844+823=1667
846+825=1671
-
3.338
1.669,00
ŽELJKO TIJAN
DUBRAVA 1094
826+815=1641
827+825=1652 839+826=1.665
3.317
1.658,50
IVICA TOMLJANOVIĆ
SK "POŽEGA"
804+811=1615
-
810+809=1.619
3.234
1.617,00
GORAN BELOBRAJDIĆ
"IVANIĆ"
788+795=1583
817+819=1636 795
3.219
1.609,50
IVAN CIMERMAN
"IVANIĆ"
-
774+000= 774  
VODSTVO

Branko Pereglin
Branko Pereglin,
SD "Dubrava 1094", Vođa puta

Berislav Rajković
Berislav Rajković,
SK "Ivanić"
Zamjenik vođe puta

Pero Bosanac
Pero Bosanac,
SK "Požega", Trener