KVALIFIKACIJE ZA SASTAV REPREZENTACIJE ZA 13. EUROPSKO PRVENSTVO U ESTONIJI 2018. GODINE - FIELD SAMOSTREL OTVORENI TERENI

< Povratak


NORME ZA EP NA OTVORENOM 2018. GODINE

KADETI
811
2x
JUNIORI
825
2x
SENIORKE
835
2x
SENIORI
840
2x
VETERANI
801
2x

*** TABLICA UKUPNO SVIH REZULTATA NA OTVORENOM U 2018. GODINI *** *Pdf


 
DAME

Valentina Pereglin
Valentina Pereglin,
SD "Dubrava 1094"

Nikolina Krivanek
Nikolina Kivanek,
SD "Dubrava 1094"

Sanja Komar
Sanja Komar,
PGSD "Zagreb"

 

 
IME I PREZIME KLUB PRV. HRVATSKE KUP DUBRAVE UKUPNO PROSJEK
VALENTINA PEREGLIN "DUBRAVA 1094" 843+822=1.665 863+863=1.726 3.391 1.695,5
NIKOLINA KRIVANEK "DUBRAVA 1094" 842+802=1.644 850+843=1.693 3.337 1.668,5
SANJA KOMAR "PGSD" ZAGREB 811+822=1.633 824+842=1.666 3.299 1.649,5
MAJA GRDIŠA SK "POŽEGA" 000+000=0000 833+825=1.658 1.658 1.658,0

KADETI




JUNIORI

Oliver Mofardin
Oliver Mofardin,
SD "Dubrava 1094"

Karla Bartolović
Karla Bartolović,
SD "Veliko Trgovišće"

Iva Popović Gecan
Iva Popović Gecan,
SK "Ivanić" Ivanić Grad

Ivan Borak
Ivan Borak,
SD "Dubrava 1094"

Martin Oborovečki
Martin Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

Mihaela Oborovečki
Mihaela Oborovečki,
SD "Veliko Trgovišće"

 

 

 
IME I PREZIME
KLUB
PRV. HRVATSKE
KUP DUBRAVE
UKUPNO
PROSJEK
KADETI
OLIVER MOFARDIN "DUBRAVA 1094" 794+762=1.556 817+820=1.637 3.193 1.596,5
KARLA BARTOLOVIĆ "VELIKO TRGOVIŠĆE" 782+769=1.551 802+812=1.614 3.165 1.582,5
IVA GECAN POPOVIĆ SK "IVANIĆ" 771+741=1.515 811+814=1.625 3.140 1.570,0
IVAN BORAK "DUBRAVA 1094" 755+702=1.457 827+819=1.646 3.103 1.551,5
DAVID BUNČEC "VELIKO TRGOVIŠĆE" 710+750=1.460 782+791=1.573 3.033 1.516,5
LORENA JERKOVIĆ SK "IVANIĆ" 717+736=1.453 792+786=1.578 3.031 1.515,5
PETAR BLAGEC SK "IVANIĆ" 734+743=1.477 740+784=1.524 3.001 1.500,5
JUNIORI
MIHAELA OBOROVEČKI "VELIKO TRGOVIŠĆE" 833+819=1.652 849+856=1.705 3.357 1.678,5
MARTIN OBOROVEČKI "VELIKO TRGOVIŠĆE" 825+798=1.623 840+842=1.682 3.305 1.652,5
MARTINA MILČETIĆ ŠSK DUB MALINSKA 783+767=1.550 000+000=0.000 1.550 1.550,0
DONIK BEGAJ ŠSK DUB MALINSKA 780+752=1.532 000+000=0.000 1.532 1.532,0

MUŠKI

Andrej Krstinić
Andrej Krstinić,
ŠSK "Dub" Malinska

Domagoj Pereglin
Domagoj Pereglin,
SD "Dubrava 1094"

Marijan Kajfeš
Marijan Kajfeš,
SD "Dubrava 1094"

 

 
IME I PREZIME KLUB PRV. HRVATSKE KUP DUBRAVE UKUPNO PROSJEK
ANDREJ KRSTINIĆ "DUB" MALINSKA 858+829=1.687 868+854=1.722 3.409 1.704,5
MARIJAN KAJFEŠ "DUBRAVA 1094" 851+819=1.670 872+854=1.726 3.396 1.698,0
DOMAGOJ PEREGLIN "DUBRAVA 1094" 850+818=1.668

866+860=1.726

3.394 1.697,0


VETERANI

Željko Tijan
Željko Tijan,
SD "Dubrava 1094"

 


 

 
IME I PREZIME KLUB PRV. HRVATSKE KUP DUBRAVE UKUPNO PROSJEK
ŽELJKO TIJAN "DUBRAVA 1094" 803+792=1.595 823+834=1.657 3.252 1.626,0


VODSTVO

Pero Stojnić
Pero Stojnić,
PGSD "Zagreb",
trener

Branko Pereglin
Branko Pereglin,
SD "Dubrava 1094", trener

Damir Oborovečki
Damir Oborovečki
,
SD "Veliko Trgovišće"
, trener